Школярів Тиврівського ліцею-інтернату посвятили в ліцеїсти в стінах нашого Університету

DSC_1038

Для абітурієнтів майбутніх років, у яких є ще багато часу, щоб поміркувати над питанням «На кого і куди піди вчитися?», підготовче відділення влаштовує профорієнтаційні заходи, на зразок того, який відбувся сьогодні, 12 жовтня.

DSC_1056Ірина Ляшенко та співробітники деканату сьогодні приймали 66 учнів 8-х класів, директора Андрія Подзігуна та вчителів Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

Цей навчальний заклад – один із найкращих навчальних закладів Вінниччини, випускники якого в минулому році посіли 5-е місце за рейтингами оцінок-результатів ЗНО серед школярів своєї області. Це загальноосвітній навчальний заклад, який дає змогу здобути освіту понад державний освітній мінімум, здійснює науково-практичну підготовку здібної, обдарованої учнівської молоді.

Ліцей у своїй структурі має 4 факультети: фізико-математичний, філологічний, природничий та гуманітарний. У ліцеї вчаться обдаровані діти з майже усієї Вінниччини: Барського, Жмеринського, Тростянецького, Могилів-Подільського, Іллінецького, Тульчинського, Немирівського та ін. районів області.

DSC_1009Майже половина педагогічного колективу ліцею – вчителі вищої категорії, відмінники освіти, вчителі-методисти, а очолює цей колектив Подзігун Андрій Михайлович, учитель географії, кандидат педагогічних наук, учитель-методист. Педагогічний колектив цього навчального закладу живе, працює та навчає дітей за таким гаслом: «Профільне навчання як розвиток потенційних можливостей учнів з урахуванням їхніх пізнавальних інтересів та нахилів». Тож не дивно, що серед вихованців навчального закладу багато дипломантів та переможців Всеукраїнських олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук з математики, хімії, фізики, географії, біології, української мови та літератури та ін.

Переважна більшість ліцеїстів, наших гостей, у Києві вперше, тому ця мандрівка до столиці та найкращого омріяного Університету країни для них – справжнє свято. Школярі відвідали наші музеї: історії Університету та Зоологічний.

DSC_0970Найбільш хвилюючим моментом стало урочисте вручення залікових книжок ліцеїстам та напутнє слово Ірини Ляшенко і голови  Студентського парламенту Станіслава Гречки.

Наостанок – смачний обід у студентській їдальні.

Гуляючи коридорами Головного корпусу, розглядаючи портрети видатних випускників Університету, директор ліцею побачив свого випускника – нині студента філософського факультету.

Час минув швидко, залишилися радісні емоції й глибоке сподівання, що ця мандрівка не піде в небуття! Ми чекаємо у кращому вищі країни за кілька років на вдячного, розумного та професійно підготовленого студента, випускника Тиврівського ліцею!

Текст і фото: Олена Сапожнікова

DSC_1007