Розпочали роботу групи 5-місячної форми навчання для абітурієнтів бакалаврату

DSC_0067

11 листопада розпочали роботу групи вечірньої та суботньої форм навчання терміном 5 місяців для абітурієнтів бакалаврату, а це 80 годин з кожного обраного предмета: української мови й літератури, математики, історії України, хімії, біології, фізики, англійської мови за рівнями В1 і В2, географії.

DSC_0006Найкращу підготовку до складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання можна здійснити на підготовчому відділенні Університету, і це вже перевірено роками спостережень за успіхами наших випускників.

Слухачі підготовчого відділення працюють з досвідченими викладачами, повторюючи теоретичний матеріал, тренуючи розв’язання тестів, пишучи обов’язкові тестові контрольні, такі самі за формою, як і тести ЗНО, вчаться розпоряджатися відведеним часом, щоб встигнути заробити якомога більше балів, відвідують відкриті уроки.

Наші викладачі радять будувати свою підготовку за принципом «теорія – практика»: повторили розділ – потренувалися. Якщо тема нескладна, досить порозв’язувати по ній тести, а якщо виникають труднощі – виконувати розгорнуті вправи з підручників і посібників. У вільний час рекомендується пройти тести попередніх років, вони є у вільному доступі в Інтернеті, і «підтягувати хвости» за складними темами. Ще дуже важлива порада – стежити за часом, оскільки на виконання всіх завдань дається певна кількість хвилин відповідно до характеристики того чи іншого тесту, тож засиджуватися над ними не можна.

Здобути такі навики допомагають наші викладачі на заняттях.

Цього року на ПВ майже щомісяця стартують нові навчальні групи. Кожен може обрати форму навчання до вподоби. Для мешканців інших, віддалених від Києва міст, влаштовуються три види лекторію: зимовий, весняний та літня школа для абітурієнтів наступного року.

Здійснюйте підготовку до ЗНО в найкращому навчальному закладі України!

Текст і фото: Олена Сапожнікова

DSC_0068 DSC_0082 DSC_0077 DSC_0072 DSC_0069 DSC_0071 DSC_0059 DSC_0051 DSC_0052 DSC_0013 DSC_0012 DSC_0030 DSC_0074