Триває набір на 5-місячну програму підготовки до ЗНО

Уже 4 грудня розпочинається 5-місячний курс підготовки до ЗНО!‼️

Запрошуємо 11-класників (а за бажанням і 10-класників) на 5-місячну програму підготовки до складання ЗНО.

✅5-місячний курс підготовки (80 акад. год. з кожної обраної дисципліни − по 4 акад. год. щотижня) адресовано учням старших класів, розраховано на підготовленого слухача.

📌Це реальна можливість:
📊оцінити свої знання – програма підготовки передбачає 2 тестування, що моделюють формат проведення ЗНО
📙систематизувати і поглибити знання з предметів, які Вам необхідні для вступу
👩🏼‍🎓👨🏻‍🎓відчути себе студентом Університету, здобуваючи знання у його викладачів та займаючись у його стінах
⌚️обрати зручний графік навчання (на підготовчому відділенні КНУ 6-денний тиждень: з понеділка по п’ятницю заняття відбуваються з 17.00 до 19.50, у суботу – з 9.00 до 18.20), що дає можливість навчатися також і іногороднім)
💼професійно зорієнтуватися
➕здобути додаткові бали на спеціальності, що підтримуються державою (математичні, природничо-наукові та інженерно-технічні).

📝Підготовка здійснюється з усіх загальноосвітніх дисциплін, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). На заняттях слухачі опановують форму та зміст завдань з кожної дисципліни, опрацьовує тактичні прийоми раціонального використання часу та поведінки під час випробувань.

📍Вартість навчання на 1 предметі становить 5700 грн. за курс (80 акад.год.).

📌Запис за адресою:
– пр. Глушкова, 4-е (корпус механіко-математичного факультету), к. 711 (ст. м. «Виставковий центр»)
– вул. Володимирська, 60 (Головний (Червоний) корпус Університету), к. 165 (ст. м. «Університет», «Площа Льва Толстого»)

Додаткова інформація:
📞Тел.: (044) 239-31-08; 521-35-82