Слушатели подготовителього отделения в Музее истории Университета

(доступно только на украинском языке)

Марія Ромодіна, слухачка підготовчого відділення

Ромодіна Марія

Ромодина Мария

14 листопада я побувала в Музеї історії Київського Національного університету імені Тараса Григоровича Шевченка. Я ніколи не цікавилася історією навчального закладу, у якому зараз навчаюсь, і зрозуміла, що даремно, адже дізналася про Університет величезну кількість цікавих фактів. Аще я побачила такі унікальні експонати, як періодичну система хімічних елементів, яку сам Менделєєв подарував Університету.
Мене вразило багато чого, але розповідь директора Музею Патриляка Івана Казимировича про викладача, який пропрацював в Університеті майже до ста років, є неймовірною. Я сподіваюся, що і зараз є такі викладачі, безмежно віданні своїй праці, як і ця людина.
Екскурсія принесла мені колосальне задоволення, я дуже вдячна організаторам та директорові за цей чудовий вечір четверга і ще раз переконалася в правильності свого вибору.

Ольга Свердел, слухачка денної форми навчання

Свердел Ольга

Відвідуючи денну форму навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, я разом із іншими слухачами та викладачем отримала шанс побувати на екскурсії в музеї університету, який знаходиться в головному Червоному корпусі.
Коли я увійшла до зали музею, то побачила дуже багато цікавих історичних пам’яток і мені зразу закортіло дізнатися про кожну із них. Найбільше сподобалась форма, яку носили студенти в, тоді ще, університеті Святого Володимира. На мою думку, це свідчило про престиж та унікальність університету та з першого погляду відрізняло його вихованців — найталановитішу молодь того часу. Але найбільше Київський університет загалом і музей зокрема пишається тим, що мене вразило ще більше — величезна кількість відомих випускників, які зробили вагомий внесок у розвиток України і є тими лідерами, які формують суспільну думку та творять історію, будучи знаними на весь світ: Михайло Булгаков, Микола Лисенко, Соломія Павличко, Оксана Забужко, почесний президент університету «Києво-Могилянська академія» В’ячеслав Брюховецький, народні депутати України Андрій Іллєнко та Андрій Шевченко та багато інших.
Дуже важливо знати історію університету, в якому навчаєшся, або збираєшся навчатись. Пишаюся тим, що вже зараз маю стосунок до університету, який виховав цілу плеяду впливових людей і маю надію та буду старатись, щоб колись університет пишався і мною.