«На пути к нашей мечте, как в метро, много разных станций…»

(доступно лише українською)

кравченко ольга

Кравченко Ольга, г. Кролевец, слушательница весеннего лектория – 2014

На шляху до нашої мрії, як і в метро, багато різних станцій. Важливою та цікавою зупинкою до моєї мети стати журналістом виявився Лекторій під час весняних канікул на підготовчому відділенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка з дисципліни «Творчий конкурс».

Вісім днів промайнули з космічною швидкістю, залишивши знання й теплі спогади. Відверто кажучи, я люблю запізнюватися, але цього разу намагалася прийти першою, щоб не проґавити жодного слова нашого викладача – Вакульчук Світлани Петрівни, яка проводила цікаві заняття, а щоб ми краще засвоїли матеріал, не забувала й про домашні завдання.

Пари зовсім не виснажували, а навпаки – приносили задоволення. Звичайно, журналісти – люди комунікабельні, тому з першого ж дня ми почали активно спілкуватися, обмінюватися думками, мріями, досвідом. А в останній день було сумно говорити одне одному «Бувай!», однак у цих словах звучала надія обов’язково зустрітися восени в студентській аудиторії Інституту журналістики.

Ми мали чудову нагоду побувати на Дні відкритих дверей. Це дало можливість усім ще раз переконатись у правильності свого вибору, «підсипало жару» до піднесених мрією сердець.

На сьомий день ми випробовували свої сили в написанні статті. Викладач запросила на прес-конференцію Забіяку Ірину Вікторівну – кандидата філологічних наук, викладача Інституту філології, яка розповіла про стан сучасної української літератури. Спілкування було захопливим, і я одразу ж почала читати авторів, про яких згадувала гостя.

Я безмежно рада, що відвідувала весняний лекторій. Він зробив мене сильнішою та більш досвідченою абітурієнткою, готовою впевнено йти до своєї мети, долаючи всі можливі перешкоди.