Летняя школа — 2014

(доступно только на украинском языке)

Я досягну своєї мрії попри всі труднощі навчання!

yZT0e6EsRQMЯ, Мокродій Інна, нещодавно закінчила 10 клас. На навчання до Літньої школи приїхала з невеликого села Дунаєвецького району Хмельницької області. Про підготовчі курси мріяла вже давно, адже колись їх проходила моя сестра. Власне, саме вона відкрила для мене столицю у всій її красі. Мій вибір щодо Київського національного університету імені Тараса Шевченка сформувався, мабуть, ще в 7 класі. Звичайно, тоді це були лише мрії, але, на щастя, погляди досі залишаються незмінними. Будучи старшою і маючи приклад для наслідування, я впевнено крокую до своєї мети з девізом: «Ніколи не зупинятися на досягнутому».

Університет зацікавив мене ще й тому, що я дізналася про навчальні поїздки за кордон, які проводяться саме на його базі. Саме тоді моя сестра взяла участь у одній із них. За успішно складені іспити з німецької мови та пройшовши відбірковий конкурс, вона стала учасницею двотижневого семінару Netzwerk, який проходив у Берліні.

Загалом, у школі я навчаюсь на «відмінно». Улюблені предмети – українська мова та література і німецька мова. Результатом мої предметних уподобань є перемоги на районних та обласних олімпіадах. На перший погляд, напевне, здається дивним той факт, що я поєдную вивчення іноземної мови з рідною. Однак, для мене це не проблема. Як сказав наш поет Тарас Шевченко: «Учітеся, читайте. І чужому научайтесь й свого не цурайтесь». Я сподіваюсь, що ці слова залишаться в моїй свідомості назавжди.

Окрім навчання у мене є безліч хобі. Фотографувати, танцювати, подорожувати, займатися скрапбукінгом та технікою оригамі – це все є невід’ємною частиною мого життя.

Літня школа, як на мене, є чудовою нагодою, щоб поповнити свій багаж знань цікавими фактами та досі невідомими речами. Адже, університет – це не просто історична споруда, де навчається понад 26 тис. студентів. Це, на мою думку, величезний комплекс можливостей. Тому я сподіваюсь, що зможу увійти в цю течію і приплисти до бажаної мети, а саме здобути високі знання та самореалізуватися у житті.

1CPKvZhfGbAДоброго дня, мене звати Кононович Марта, мені 16 років. Я проживаю в місті Березані, що на Київщині. Я рада, що народилася на цій землі, що живу серед полів і лісів, що відчуваю велич земну і широчінь небесну.

Сенсом свого буття я бачу повну самореалізацію себе як особистості, мрію жити в гармонії із Всесвітом та природою. Життя для мене – це навіть не свічка, а яскравий факел, даний мені на час, і я маю змусити горіти його ще яскравіше. Я вірю в те, що нам дано від природи щось, щоб виконати свою місію на землі. У той момент, коли ви зрозумієте своє призначення і додасте максимум зусиль до його втілення в життя, то ваша душа засіяє і щастя заповнить усе життя.

Це і є причиною мого бажання вчитися на факультеті психології в Університеті імені Тараса Шевченка. Адже цей факультет, на мою думку, є найкращим способом самореалізуватися, відчути себе освіженим і повним сил, чітко розуміти свою мету.

У дні невпинної метушні, я обов’язково до рук беру книгу психологічного змісту. Це позолочені гробниці безцінного подарунку людям. Серед них книги Д. Карнегі, З. Фрейда, Р. Берн.

Чому я мрію стати психологом? Я хочу допомагати людям: по-іншому дивитися на буденні проблеми, повністю розкрити свої уміння та навички, знайти ціль життя.

Тому дякую підготовчому відділенню за нагоду добре підготуватись до ЗНО і вступити в омріяний виш.