«Летняя школа показала нам, что настоящая дружба существует»

(доступно только на украинском языке)

IMG_2700Марта Кононович, слухачка Літньої школи-2014:

«Ось і настали наші останні щасливі дні червня. Але для нас, уже одинадцятикласників, це не просто кінець місяця, а й закінчення Літньої школи.

Цікаві й оригінальні заняття, захопливі й жваві пари, пізнавальні екскурсії – це ще не все, що подарували нам стіни Університету. Окрім цього, кожен, хто побував на курсах, відкрив для себе щось нове: знання, друзів, однодумців та безцінний досвід.

Дякуємо організаторам і викладачам Літньої школи за яскраве проведення наших вихідних вечорів.

От і вчора наш маленький чудовий колектив побував у кінотеатрі на мультику «Як приборкати дракона-2». Мультфільм був таким добрим, чистим, казковим, що хотілось увесь час спостерігати за віражами драконів і насолоджуватись інтригою сюжету.

Як і мультик, Літня школа показала нам, що справжня дружба існує.

Тож дякуємо курсам за нагоду реалізувати свій вільний час, отримати знання, знайти однодумців, а також провести чудово і незабутньо час!»

IMG_2690 DSC_0896 page