Короткие монологи абитуриентов Института журналистики, которые не имели проблем с творческим конкурсом

Завершилась вступительная кампания-2014.

В отличие от других, абитуриентам Института журналистики пришлось сдавать еще и вступительный экзамен – творческий конкурс. Далеко не всем удалось пройти это сложное испытание, поскольку творческий конкурс требовал тщательной подготовки. Без сомнения, с опытными преподавателями подготовительного отделения Университета это сделать было значительно легче, свидетельством чего стали короткие монологи девушек, которые не имели проблем ни с вступительным экзаменом, ни с другими предметами во время прохождения ВНО.

(Доступно только на украинском языке)

DSCF4327Корнійко Олександра
«Про підготовче відділення дізналася від мами.
Я свідомо і навіть охоче пожертвувала вихідними, оскільки мала великі очікування від навчання.
Очевидно, я належала до доволі підготовлених абітурієнтів, оскільки мала уявлення про структуру творчого конкурсу. Коли ж вона несподівано зазнала змін, керівництво ПВ організувало додаткову пару, щоб належно підготувати нас до першого етапу (тестування).
Під час співбесіди (третього етапу творчого конкурсу) я почувалася напрочуд спокійно, оскільки отримані знання дозволили мені не перейматися результатами випробування. Ну і, звісно, звіт з прес-конференції (другий етап) дуже відрізняється від звичного шкільного твору. Зрозуміло, що й це не стало для мене несподіванкою».

DSCF4325Левітіна Олена
«Щойно дізналася про специфіку вступу до Інституту журналістики, одразу здогадалася, що з такого складного випробування, як творчий конкурс, університет мав би пропонувати підготовку. Так і сталося.
Мої очікування повністю виправдалися. Крім того, під час занять з творчого конкурсу я систематизувала свої знання з української мови, оскільки наш викладач В’ячеслав Михайлович Швець, блискучий фахівець з неформальним підходом до студентів, приділяв багато уваги питанням орфографії та пунктуації (це допомогло мені успішно скласти ЗНО). Нетерпляче чекаю, коли знов побачу його вже під час семінарських занять в Інституті журналістики.
Я навчилася вільно, грамотно і логічно викладати свої думки. Тому під час співбесіди взагалі не хвилювалася. Щиро кажучи, питання мені видалися простецькими і навіть примітивними (особливо, якщо порівнювати з тим тренінгом, який влаштував нам викладач під час навчання на підготовчому)».

DSCF4324Розум Анастасія
«Я відвідувала літній лекторій ще після 10-го класу. Оскільки мене цілком задовольнив рівень викладання, вирішила записатися ще й на 8-місячні курси з творчого конкурсу.
І я не розчарувалася! Під час вступних іспитів отримала максимальний бал із співбесіди. Навіть незважаючи на надто загальний та абстрактний характер питань, я змогла продемонструвати всі свої вміння та знання».