Прилежное обучение на подготовительном — залог успеха

Как свидетельствует статистика, наши выпускники показывают высокие результаты на ВНО, и таким образом, двери желанных высших учебных заведений становятся перед ними открытыми. Своими успехами, а именно в данном случае получением максимального — 200! — балла на экзамене по украинскому языку и литературе, поделилась наша выпускница Мария Черных.

Новый рисунок

Мария Черных

(доступно только на украинском языке)

Я завжди бачила підготовче відділення як вдалу злітну смугу для свого подальшого університетського життя.

Безперечно, 8 місяців на курсах допомогли мені згодом набагато легше інтегруватися в університетський організм, звикнути до напруженої, але плідної праці. Я невимовно вдячна підготовчому відділенню також за те, що саме там я вперше відчула справжній університетський дух – дух свободи, братерства, і змогла долучитися до багатьох актуальних дискусій із високо кваліфікованими викладачами.

Я учениця гуманітарної школи обрала для себе шлях біолога, а відділення забезпечило мені базу не тільки для успішного написання ЗНО: мої знання стали запорукою моєї впевненості на першому курсі ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Я з величезним задоволенням згадую заняття з біології, хімії, а особливо української мови та літератури. Саме там я зрозуміла, що наша мова – це струнка, логічно організована система, що вражає  своєю м’якою красою та філігранністю. Я навчилася послідовно аргументувати свої твердження, формувати власну думку, знаходити аналоги, ширше дивитися на поставлені переді мною задачі, саме тому екзамен з української мови та літератури я склала без труднощів з максимально можливим результатом – 200 балів!