Осенний тур ярмарок профессий завершён

DSC_036419 ноября 2014 года осенний тур ярмарок профессий завершила поездка в Переяслав-Хмельницкий Киевской области.

Вместе с представителями подразделений Университета – Оптико-механическим колледжем и Колледжем геологоразведочных технологий – мы плодотворно поработали, ведь могли общаться почти с 300 школьниками 9 – 11 классов городских и районных школ.

А еще нам очень приятно, когда абитуриенты с удовольствием пишут свои отзывы и мнения о наших встречах.

Кошель Руслана

Руслана Кошель

Руслана Кошель, ученица 11 класса школы № 1 г. Переяслава-Хмельницкого:
(доступно только на украинском языке)

«19 листопада в Міськрайонному центрі зайнятості міста Переяслава-Хмельницького відбувся ярмарок професій. На презентацію були запрошені учні 9-11 класів задля ознайомлення з вузами та вибору професії.
Найбільше враження на мене справив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Як найбільш рейтинговий виш України, цей навчальний заклад представляв широкий спектр наявних факультетів, інститутів та коледжів. Учні мали можливість отримати інформацію щодо навчання, проживання, цінової політики, величини держзамовлень та можливостей, наданих Університетом.
Було цікаво поспілкуватися з представниками Університету, котрі в змозі відповісти на будь-які запитання.
Отже, ярмарки відповідного характеру націлюють випускників та допомагають у такому нелегкому питанні, як вибір професії. І головне — наполеглива праця є запорукою вступу до вищого навчального закладу».

Мамаєва

Виктория Мамаева

Виктория Мамаева, ученица 9 класса школы № 1 г. Переяслава-Хмельницкого:
(доступно только на украинском языке)

«У Міськрайонному центрі зайнятості Переяслава-Хмельницького відбувся профорієнтаційний захід, який відвідали учні старших класів міських та районних шкіл Переяслава-Хмельницького. Вони були радо прийняті учасниками ярмарку, а саме: Переяслав-Хмельницький державним педагогічним університетом ім. Григорія Сковороди, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Київським інститутом банківської справи, Київським кооперативним інститутом бізнесу і права. Метою їхнього приїзду стала можливість представити свої навчальні заклади сучасній молоді. І це була хороша ідея, бо вже й не за горами наш вступ. Учні мали унікальну змогу поставити всі цікаві їм запитання. Для детального ознайомлення було представлено різні брошурки з інформацією про той чи інший заклад, адресами та номерами телефонів. Запитавши деяких учнів про те, що вони думають щодо доцільності таких заходів, ми почули, що такі зустрічі стають у пригоді багатьом, а дехто навіть визначається саме в цей день зі вступом і спеціальністю».

Фото: Знайда Виктория, Короновская Алеся

DSC_0358 DSC_0361 DSC_0366 DSC_0383 DSC_0386 DSC_0410 DSC_0426 DSC_0449 DSC_0455