Завершил свою работу Лекторий во время весенних каникул

DSC_0387В воскресенье 27 марта завершил свою работу Лекторий во время весенних каникул. В работе Лектория принимало участие около 100 старшеклассников почти со всех областей Украины. Слушатели прослушали курс лекций, рассчитанный учебными программами на 32 часа, по украинскому языку и литературе, истории Украины, физике, математике, географии, биологии, английскому языку и творческому конкурсу для абитуриентов Института журналистики, написали тестовые контрольные работы.

В конце Лектория слушатели получили справки о праве на первоочередное зачисление в Университет и за успешное обучение – «золотые» медальки и сувенирные шоколадки от преподавателей и администрации подготовительного отделения.

Несмотря на плотный график лекций – а это для большинства слушателей по шесть пар на день – участники Лектория удовлетворенные и счастливые завершили курс подготовки к ВНО и разъехались по домам.

Всем поступающим-2016 желаем успехов в обучении и сдаче ВНО, верим, что в следующем учебном году они станут студентами нашего учебного заведения!

image(41)

А своими впечатлениями от лектория с нами традиционно делится Эвелина Котлярова из Славянска:
(доступно только на украинском языке)

DSCN5918Я можу! Я буду! Я хочу!
Багато учнів зізнаються, що для них весняний лекторій має дещо більше значення, ніж просто 32 години лекцій з певного предмету. Для них це щось на кшталт екскурсу в студентське життя, передусім моральна підготовка. Вона допомагає чіткіше зрозуміти, що на тебе чекає в майбутньому, і бути готовим до можливих труднощів.
 декого цей навчальний курс став особливим. Наприклад, ті, хто відвідував лекції з підготовки до творчого конкурсу мали змогу потрапити до найзаповітнішого місця – Інституту журналістики. Було напрочуд цікаво спостерігати за тим, як ще не впевнені в собі, але наполегливі абітурієнти задоволено посміхаються, потрапивши до головної зали засідань. Для всіх них день відкритих дверей 25 березня став дуже важливою подією. Адже що може бути кращим, ніж побачити на власні очі заклад, до якого прагнеш вступити, поспілкуватися зі студентами, почути відповіді на запитання, що хвилюють тебе найбільше. Ні для кого не секрет, що існує безліч побоювань та стереотипів, що живуть в уяві абітурієнтів. Декого лякає велике місто, хтось переймається щодо можливості мати нормальні умови проживання, інші ж думають, що військові дії в рідному місті стануть приводом до упередженого ставлення викладачів. І всі ці міфи роблять шлях до мети набагато складнішим. Саме тому організатори дня відкритих дверей зробили все, аби їх розвіяти і довести дітям, що все можливе в цьому житті, варто лише захотіти.
Насправді, учні жартома називають лекторії на підготовчому відділенні замінником шкільних канікул, адже він давно вже став звичним процесом. Знову і знову приїжджаючи на лекторій, абітурієнти радіють, зустрівши улюблених викладачів та давніх знайомих.
Закінчився весняний лекторій традиційним врученням довідок про право на першочергове зарахування та символічних солодких подарунків.

DSCN5954 DSC_0346 DSC_0354 DSC_0344 DSCN5929 DSCN5934 image1112