Живе спілкування з українською минувшиною – слухачі ПВ на опері «Наталка Полтавка»

20161109_195932

Слухачам підготовчого відділення часто випадає нагода відвідати пізнавальні заходи, які щільно переплітаються з навчальною програмою на заняттях. З великою цікавістю майбутні студенти нашого Університету відвідують круглі столи, тематичні лекції, дні відкритих дверей, відкриті уроки, музеї, екскурсії, Національну оперу України та ін. Адже не секрет, що вивчити і запам’ятати матеріал набагато легше під час практики і очного бачення теми, яку розглядають під час навчання.

Так, 9 листопада, учні, які готуються до складання ЗНО з викладачами Університету на підготовчому відділенні відвідали оперу «Наталка Полтавка» – національну гордість українського народу!

Культурний вечір охопив відвідувачів пеленою традицій і цінностей того часу. Потрапивши в залу, відчуваєш, що немов переносишся в ті далекі часи, де усі емоції переживаєш разом із героями, які так щиро описують свої почуття: Наталка – безмежну і віддану любов до Петра, мати Наталки, бідна вдова Горпина Терпелиха, – жаль від того, що дочка сумує і не єднає ні з ким своє серце, Возний та Виборний розчиняють сюжет своїми гострими висловлюваннями, а Микола і Петро душевними піснями висловлюють події своєї нелегкої долі.

20161109_200113Картину супроводжують декорації, за допомогою яких опиняєшся в маленькому українському селі на Полтавщині. Між побілених хаток вирують людські переживання, видніються річка, безкраї сади. Пісні лунають задушевно і залишають глибокий слід в душі кожного з присутніх.

Дуже приємний момент, коли в кінці всі артисти виходять на сцену… Тоді здається, що усі, хто в залі, – одне ціле, адже в кожного піднесений настрій, усі аплодують, вигукують «Браво»! А щасливі актори виходять на біс знову і знову.

Цікаво і насичено проходить навчання у слухачів підготовчого відділення. Щиро запрошуємо на заняття кожного, хто хоче здобувати знання разом з нами!

Текст і фото: Вікторія Грицун

20161109_185711