Учні Гребінківської гімназії відвідали Університет

DSC_0047

09 лютого підготовче відділення приймало в стінах Червоного корпусу Університету учнів 10-х та 11-х класів, класного керівника та директора Гребінківської гімназії.

Гребінківська гімназія Васильківського району – один з найкращих навчальних закладів Київської області, орієнтований на розвиток профільного навчання для учнів сільської місцевості. Навчальний заклад дає змогу здобути освіту понад державний освітній мінімум, здійснює науково-практичну підготовку обдарованої учнівської молоді.

DSC_0075Як зазначено на офіційному сайті навчального закладу, «це школа нового типу, база для відродження культу знань, освіченості, культури, духовності».

Щороку випускники гімназії успішно складають ЗНО, здобувають високі бали, перемагають у рейтингу під час вступу до вишів, у тому числі й до Університету Шевченка.

Директор гімназії – Роман Засуха, вчитель історії, правознавства та захисту Вітчизни, випускник історичного факультету Університету. Тому не дивно, що саме в цей навчальний заклад він привіз своїх вихованців.

Знайомство з вишем школярі розпочали з екскурсій музеями Університету, а потім відбулася зустріч із завідувачем ПВ Іриною Ляшенко, деканом історичного факультету Іваном Патриляком та доцентом кафедри стародавнього світу та середніх років Юрієм Гоманом.

Час минув швидко, залишилися радісні емоції й сподівання, що ця мандрівка залишиться в пам’яті випускників Гребінківської гімназії. А ми незабаром чекаємо на професійно підготовленого студента.

Ласкаво просимо до найкращого вишу України!

Текст: Олена Сапожнікова

DSC_0078 DSC_0010 DSC_0015 DSC_0024 DSC_0047 DSC_0055 DSC_0072 DSC_0073 DSC_0058 DSC_0066