Пільги й привілеї випускникам

ПІЛЬГИ ВИПУСКНИКАМ ПІДГОТОВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ

SVIDOTSTVO_20131. Випускникам підготовчого відділення, які вступають на освітній ступінь бакалавра до Університету для навчання на математично-природничих та інженерно-технічних спеціальностях, які були визначені Міністерством освіти і науки в поточному році як такі, що користуються особливою підтримкою, за рішенням Приймальної комісії може бути нарахований додатковий бал до конкурсної оцінки вагою до 5% за умови успішного проходження підсумкової атестації на підготовчому відділенні.
Більш детально про порядок див. тут: http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=62

 2. Випускникам підготовчого відділення, які вступають на освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста до Університету для навчання на  інженерно-технічних спеціальностях, які були визначені Міністерством освіти і науки в поточному році як такі, що користуються особливою підтримкою, за рішенням Приймальної комісії додається 4 бала до конкурсної оцінки вступника за умови успішного проходження підсумкової атестації на підготовчому відділенні.
Більш детально про порядок див. тут: http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=62

 DSC_0376

 

ПРИВІЛЕЇ ВИПУСКНИКАМ ПІДГОТОВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ

Слухачі підготовчого відділення мають можливість:
1. З перших вуст отримати інформацію про Університет, ознайомитися з факультетами, напрямами підготовки та спеціальностями для свідомого вибору майбутньої професії, навчатися в досвідчених викладачів Університету, брати участь у різноманітних науково-популярних заходах, як: круглих столах, публічних лекціях, семінарах.

SL373439 SL373700 SL374099 31 SL374531 SL374556 DSC_1129 4 SL375243 

2. Здобути тверді знання та навички, що будуть гідною запорукою в складанні ЗНО, а в подальшому підтримкою в навчанні на факультетах. Адаптуватися до умов навчання в Університеті, які докорінним чином відрізняються від шкільних: система навчання на відділенні максимально наближена до університетської, що дозволяє сьогоднішнім школярам завтра без напруги злитися зі специфічним університетським середовищем.

DSC_1413 DSC_0149 DSC02667

3. Найголовніше – здобути друзів та однодумців.

DSC_1565 DSC_0106 DSC_1555