Uncategorized

Початок ІІ семестру – в аудиторії!

Увесь викладацький склад, слухачі і деканат радіють довгоочікуваному поверненню до аудиторного навчання!

Зимові канікули у слухачів підготовчого відділення добігли кінця і нарешті усі форми навчання мають можливість повернутися до offline-формату здобування знань та підготовки до вступу. На жаль, карантинні реалії нам весь час диктують свої вимоги та правила, але ми намагаємось використати усі наявні можливості задля того, аби навчання у будь-яких умовах і форматах відбувалось на однаково якісному та безпечному для усіх учасників процесу рівні.

Тому наразі радіємо можливості повернення до очної форми навчання! Усі заняття проводяться із дотриманням карантинних умов і обмежень.

Триває набір на 5-місячну програму підготовки до ЗНО

Уже 4 грудня розпочинається 5-місячний курс підготовки до ЗНО!‼️

Запрошуємо 11-класників (а за бажанням і 10-класників) на 5-місячну програму підготовки до складання ЗНО.

✅5-місячний курс підготовки (80 акад. год. з кожної обраної дисципліни − по 4 акад. год. щотижня) адресовано учням старших класів, розраховано на підготовленого слухача.

📌Це реальна можливість:
📊оцінити свої знання – програма підготовки передбачає 2 тестування, що моделюють формат проведення ЗНО
📙систематизувати і поглибити знання з предметів, які Вам необхідні для вступу
👩🏼‍🎓👨🏻‍🎓відчути себе студентом Університету, здобуваючи знання у його викладачів та займаючись у його стінах
⌚️обрати зручний графік навчання (на підготовчому відділенні КНУ 6-денний тиждень: з понеділка по п’ятницю заняття відбуваються з 17.00 до 19.50, у суботу – з 9.00 до 18.20), що дає можливість навчатися також і іногороднім)
💼професійно зорієнтуватися
➕здобути додаткові бали на спеціальності, що підтримуються державою (математичні, природничо-наукові та інженерно-технічні).

📝Підготовка здійснюється з усіх загальноосвітніх дисциплін, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). На заняттях слухачі опановують форму та зміст завдань з кожної дисципліни, опрацьовує тактичні прийоми раціонального використання часу та поведінки під час випробувань.

📍Вартість навчання на 1 предметі становить 5700 грн. за курс (80 акад.год.).

📌Запис за адресою:
– пр. Глушкова, 4-е (корпус механіко-математичного факультету), к. 711 (ст. м. «Виставковий центр»)
– вул. Володимирська, 60 (Головний (Червоний) корпус Університету), к. 165 (ст. м. «Університет», «Площа Льва Толстого»)

Додаткова інформація:
📞Тел.: (044) 239-31-08; 521-35-82
(093) 746-18-65; (066) 263-70-12; (068) 604-47-43
📩E-mail: prep_depart@ukr.net, pvknu@mail.univ.kiev.ua


Докладніше за посиланням: http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=799

Відбулася екскурсія історичним Києвом

3 серпня абітурієнти, які навчаються на програмі підготовки до вступу в заклади вищої освіти України для молоді із тимчасово окупованих територій у Підготовчому відділенні для громадян України Київського національного університету імені Тараса Шевченка мали нагоду стати учасниками пішохідної екскурсії Стародавнім Києвом, яку провів для них кандидат історичних наук, доцент історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Юрій Гоман. 

Такі екскурсії на підготовчому відділенні проводяться регулярно, адже їхньою метою є не тільки побачити наживо та доторкнутись до найдавніших архітектурних пам’яток Києва,  але головне ‒ сприяти кращому засвоєнню навчального матеріалу з історії України, щоб слухачі вміли краще розпізнавати ілюстрований матеріал під час складання ЗНО і не тільки. Але ця екскурсія була дещо особливою, адже реалізовуючи проект щодо молоді з Криму та Донбасу, ми враховуємо інтереси тих, хто був позбавлений не лише доступу до освітнього, але й культурного та мовного простору України. Наше знайомство з містом стало самобутньою та пізнавальною частиною культурно-освітньої програми для слухачів підготовчих курсів.

Екскурсія почалася з огляду однієї з найстаріших площ Києва ‒ Контрактової площі Подолу, яка за часів Київської Русі була торгово-ремісничим осередком міста. Спочатку увагу слухачів привернув  пам’ятник українському гетьманові реєстрового козацтва Петру Конашевичу-Сагайдачному. Екскурсанти пригадали, що Петро Конашевич був меценатом православних братств та опікуном братських шкіл, а також те, що Сагайдачний ‒ це було його прізвисько, яке він отримав завдяки умінню влучно стріляти з лука (Сагайдак ‒ сагайдак для стріл). 

Далі слухачі звернули увагу на будівлю Києво-Могилянської академії.  Як відомо, у 1632 році митрополит Петро Могила об’єднав Братську і Лаврську школи в колеґіум з осідком на Подолі. Братський колеґіум швидко і потужно розвивався, зокрема за підтримки вищезгаданого гетьмана Петра Сагайдачного, і вже в останній чверті XVII століття дістав статус академії. Але, на жаль, у 1817 році вона була закрита. Проте у 1991 році всього за три тижні після прийняття акту про незалежність Україна проголосила відновлення діяльності Академії, від якої, здавалося, й слідів не залишилось. І на фундаментах створеного колись Галшкою Гулевичівною, Петром Сагайдачними, Петром Могилою, Іваном Мазепою повстав Національний університет «Києво-Могилянська академія», де і сьогодні студенти здобувають вищу освіту.

Після цього усі звернули увагу на один з найдавніших фонтанів Києва ‒ криницю-фонтан під назвою «Самсон». Вважається, що перший басейн для води тут спорудили ще за часів Київської Русі. Тоді на цьому місці знаходився резервуар, з якого брали воду жителі Подолу. Вода стікала з сусіднього Андріївського узвозу і по дерев’яному жолобу потрапляла в ємність. А у 1749 році вирішили відремонтувати стару систему водопостачання і тут збудували круглу ротонду на чотирьох опорах, схожу на невеликий павільйон. Під ротондою встановили фонтан ‒ фігуру ангела c чашею в руці, з якої текла вода, а на даху двометрову статую апостола Андрія з хрестом у руці з позолоченої міді. Тоді цей фонтан назвали «Феліціан», автором його проєкту був Іван Григорович-Барський.  Через деякий час фігуру ангела замінили фігурою Самсона, виконаною з дерева, який роздирає пащу леву.

Далі група екскурсантів наблизилась до ансамбля Покровської церкви, який сховався у затишку під Андріївською горою, та ознайомилися з пам’яткою українського бароко, церквою Покрови Пресвятої Богородиці.  Сучасний храм був зведений у 1766-1772 роках за проєктом майстра українського бароко Івана Григоровича-Барського. У другій половині XVIII століття він був головним архітектором київського магістрату. Збудував видатний київських архітектор дійсно дуже багато, але більшість фахівців серед усіх його творів  називають Покровський храм найкращим. Крім того, Покровська церква вважається одним з кращих зразків українського бароко.

Церква збудована за принципом українських дерев’яних храмів. Як, ніби, козацький храм, але втілений у камені. Художнє переосмислення народної української архітектури бачимо і у декоративному оздобленні Покровської церкви – чітко простежуються українські мотиви, але незважаючи на це, усі фахівці підкреслюють неймовірну гармонійність синтезу українського народного стилю із європейським бароко. Також звернули увагу на характерну для храмів, присвячених Покрові, велику кількість віконних прорізів – у Покровській церкві їх аж 34.

Ознайомившись із цією архітектурною пам’яткою, екскурсанти рушили далі  Андріївський узвозом. Далі звернули увагу на пам’ятку барочної архітектури та монументального живопису середини ХVIII ст. ‒ Андріївську церкву. Вона була збудована у 1747-1762 роках за проєктом видатного архітектора Бартоломео Растреллі, а в 2009 році почалась наймасштабніша за три століття реставрація церкви, яка тривала 11 років. Дивовижна гармонія форм і навколишнього ландшафту, чіткі пропорції та довершеність ліній здобули їй як архітектурній пам’ятці світового значення загальне визнання і славу.

У центрі площі біля Андріївської церкви ніхто не оминув увагою відомий пам’ятник улюбленим героям фільму «За двома зайцями»: Проні Прокопівні та Голохвастову, біля яких усі охочі звісно ж зробили фото на згадку.

Далі усі ознайомились із пам’яткою архітектури ХХ століття, розташованою на Київській горі ‒ Національним музеєм історії України, який у майбутньому запланували обов’язково відвідати, адже він вартує окремої значної екскурсії. Але слухачі звернули увагу на колекцію так званих кам’яних баб ‒ «вартових українського степу», які знаходяться на вільному просторі навколо приміщення музею. 

Важко не звернути увагу, що на Старокиївській горі переплелися епохи і віри. Це і слов’янський Акрополь, і резиденція київських князів, і «колиска Києва і усієї Київської Русі», місце, звідки пішла «Земля Руська». У дохристиянський період язичники тут поклонялися ідолам на капищі, а при «Граді Володимира», в часи Хрещення Русі, тут була побудована перша кам’яна церква Київської Русі ‒ Десятинна церква, будівля якої до наших днів не зберіглася. Вона вважається першою кам’яною церквою Київської Русі, яку було зруйновано під час монгольського штурму Києва 1240 року. Залишки фундаменту Десятинної церкви разом із містом Володимира є пам’яткою національного значення.

Далі група екскурсантів рушила на найвищу точку Верхнього міста, де розташувався Софійський собор. Це пам’ятка української архітектури та монументального живопису другого десятиріччя ХI ст. (1011‒1018), одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі, одна з найголовніших християнських святинь Східної Європи та історичний центр Київської митрополії, яка особливо славиться своїми фресками та мозаїками. Собор занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. 

Завершилася екскурсія біля Золотих воріт, без яких неможливо уявити собі Київ,  пам’ятки, яка нерозривно пов’язана з містом та є його символом. Золоті ворота ‒ пам’ятка оборонної архітектури Київської Русі ХІ століття. Свою назву вони одержали за аналогією із Золотими воротами в Константинополі. Цей в’їзд до міста був парадним, а отже, й найбільш важливим, через ці ворота прибували посли інших держав, найважливіші гості князя. Їх вважають «дорогоцінним залишком давньої величі й слави Києва». 

Завдяки цікавій та пізнавальній екскурсії слухачі підготовчих курсів з тимчасово окупованих територій змогли краще ознайомитися з історичним Києвом, освіжити та трохи поглибити раніше отримані знання, а також дізнатися багато додаткових цікавих фактів про історію міста та його визначні пам’ятки.  

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ – учням шкіл екстернів та випускникам минулих років

68B62CE5-2A09-4361-A1D9-F730DEBE5876
Денна форма навчання адресована випускникам закордонних шкіл, учням шкіл екстернів та випускникам минулих років, які прагнуть покращити результати ЗНО, здобуті в попередні роки

Слухачі ПВ матимуть можливість здобути знання та навички, що будуть гідною запорукою в складанні ЗНО-2022, отримати більше інформації про Університет, його інститути та факультети, освітні програми та спеціальності для свідомого вибору професії.
Підготовка здійснюється з усіх загальноосвітніх дисциплін, які виносяться на ЗНО та вступні випробування.
Навчання на денній формі відбувається у формі теоретичних занять та тестувань (проміжних та підсумкових). Усього під час навчання слухачі проходять по 6 тренувальних тестів з кожної дисципліни. Заняття відбуваються щодня.

❗️Початок занять 1 жовтня. Термін навчання: 8 місяців 
❗️Вартість навчання становить 7700 грн. за курс навчання на 1 предметі (250 акад.год.).

Більш докладно за посиланням:
http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=795

Запис:
пр. Глушкова, 4-е (корпус механіко-математичного факультету), к. 711 (ст. м. «Виставковий центр»).
 
 
 
Тел.: (044) 239-31-08; 521-35-82
Тел.моб.: (093) 746-18-65(066) 263-70-12(068) 604-47-43
Факс: (044) 239-32-63; 259-05-41
E-mail: prep_depart@ukr.netpvknu@mail.univ.kiev.ua
 
 
 
 
 
 

ЗАПРОШУЄМО АБІТУРІЄНТІВ КОЛЕДЖІВ НА ІНТЕНСИВНУ ПІДГОТОВКУ ДО ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

DSC_0485 2

1-12 липня працюватиме Літній лекторій для абітурієнтів коледжів

Оптико-механічний та Геологорозвідувальних технологій коледжі є структурною частиною Університету імені Тараса Шевченка. Щоб вступити до цих навчальних закладів, потрібно добре підготуватись.

DSC_0563 2

Цей лекторій надає можливість проконтролювати знання, одержані в школі, надолужити програму з математики, історії України та української мови, предметів, що виносяться на випробування.

Безумовно, щось уже призабуто, тому Літній лекторій – це хороший спосіб відновити знання в пам`яті, повторити все, удосконалити та дізнатися набагато більшого, ніж за шкільною програмою. А тоді можна спокійно складати вступні випробування, бути впевненим у собі, своїх силах.

Термін навчання: 9 днів: 36 акад. год. з кожної дисципліни.
Години занять: з 9.00 до 15.10

Вартість навчання на одному предметі становить 1850 грн за курс.

Навчальним планом передбачено 1 тренувальне тестування. 

З програмами курсів ознайомитись за посиланням:
Укр._мова_36_год 
Математика_36_год 
Iсторiя_Украiни_36

DSC_1112

 Слухачам літнього лекторію підготовчого відділення надається гуртожиток.

Перелік документів для запису:

* паспорт та ідентифікаційний код платника за навчання (для неповнолітніх) для укладання договору
*паспорт / ID-картка, 2 фотокартки розміром 3×4 см та ідентифікаційний код слухача

Запис:

пр. Глушкова, 4-е (корпус механіко-математичного факультету), к. 711
(ст. м. «Виставковий центр»)
вул. Володимирська, 60 (Головний (Червоний) корпус Університету), к. 165
(ст. м. «Університет»)
Тел.:         (044) 239-31-08;  521-35-82
Тел.моб.: (093) 746-18-65; (066) 263-70-12; (068) 604-47-43
Факс:        (044) 239-32-63; 259-05-41
E-mail:      prep_depart@ukr.netpvknu@mail.univ.kiev.ua

Facebook: Підготовче відділення для громадян України КНУ імені Тараса Шевченка // https://www.facebook.com/pv.univ.kiev/

Instagram: prep_department_knu

Telegram: https://t.me/prepdep_KNU

Два тижні минуть швидко, та вони залишать слід у серцях наших слухачів і впевненість у правильному виборі навчальних закладів – коледжах Університету.

DSC_0498 2
DSC_0505 2
DSC_0510 2
DSC_0513 2
DSC_0515 2
DSC_0517 2
DSC_0531 2
DSC_0536 2
DSC_0537
DSC_0547 2
DSC_0548 2
DSC_0552 2

Запрошуємо випускників 10-х класів на ЛІТНЮ ШКОЛУ!

F4601F64-D781-4305-9A36-85CD93253B09_1_201_a

Підготовче відділення для громадян України Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує учнів старших класів до Літньої школи з підготовки до ЗНО-2022.

Навчання у Літній школі допоможе підготуватися до складання ЗНО, систематизувати одержані знання з визначених дисциплін, виявити та усунути прогалини у наявних знаннях.

Слухачі Літньої школи мають можливість поліпшити свої знання з української мови і літератури; математики; історії України; англійської мови, обравши від одного до трьох предметів із зазначеного переліку.

Тривалість навчання – місяць.

Початок занять 1 червня 2021 року.

Навчання в Літній школі здійснюється за спеціально розробленою змішаною методикою, яка передбачає комбінацію електронної (онлайн) й традиційної (офлайн) форм проведення занять з дотриманням усіх заходів безпеки:

1) теоретичні заняття (40 акад. год.) – в режимі онлайн (з кожної дисципліни за допомогою платформи ZOOM або Skype)

2) практичні заняття (40 акад. год.) – в режимі офлайн (в аудиторії).

Вартість навчання за курс 1 предмету становить 4800.00 грн.

Укласти договір можна за адресою:

вул. Володимирська, 60 (Червоний корпус), к. 165

проспект Глушкова 4-е (корпус механіко-математичного факультету), к. 711.

Довідки та додаткова інформація:

Тел.:         (044) 239-31-08;  521-35-82
Тел.моб.: (093) 746-18-65; (066) 263-70-12; (068) 604-47-43
Факс:        (044) 239-32-63; 259-05-41
Email:      prep_depart@ukr.netpvknu@mail.univ.kiev.ua

Facebook: Підготовче відділення для громадян України КНУ імені Тараса Шевченка // https://www.facebook.com/pv.univ.kiev/

Instagram: prep_department_knu

Telegram: https://t.me/prepdep_KNU

Розпочалася 3-місячна підготовка для абітурієнтів коледжів

На навчання приймаються учні 9-х класів та всі охочі здобути освіту на основі базової загальної середньої освіти.

FullSizeRender

Форма навчання: вечірня та денна (по суботах).

Тривалість навчання: 3 місяці – 50 акад. год.  з кожної обраної дисципліни.

Підготовка здійснюється з таких конкурсних предметів: математика та українська мова.

fullsizeoutput_5ae0

 

Вартість: 2750,00 грн. за один предмет за весь термін навчання.

FullSizeRender-3

 

По закінченню навчання за результатами підсумкової атестації з математики випускникам підготовчого відділення, які готувалися до вступу на спеціальності, які користуються підтримкою держави, можуть бути нараховані додаткові бали (50) до конкурсної оцінки вступника. 

 

 

 

 

 

 

Перелік документів для укладання договору:

  • паспорт та ідентифікаційний код платника за навчання (для неповнолітніх) для укладання договору
  • паспорт / свідоцтво про народження, 2 фотокартки розміром 3×4 см та ідентифікаційний код слухача
  • оплата з розрахунку на кількість предметів. 

Укласти договір про навчання можна за адресами:

  • пр. Глушкова, 4-е (корпус механіко-математичного факультету), к. 711 (ст. м. «Виставковий центр»)
  • вул. Володимирська, 60 (Головний (Червоний) корпус Університету), к. 165 (ст. м. «Університет» або «Льва Толстого»).

Додаткову інформацію можна отримати:

Тел.: (044) 239-31-08;  521-35-82

Тел. моб.: (093) 746-18-65; (066) 263-70-12; (068) 604-47-43

E-mail:      prep_depart@ukr.netpvknu@mail.univ.kiev.ua

 

Підписуйтесь на сорінки підготовчого відділення у соціальних мережах!

Facebook: Підготовче відділення для громадян України КНУ імені Тараса Шевченка // https://www.facebook.com/pv.univ.kiev/

Instagram: prep_department_knu

Telegram: https://t.me/prepdep_KNU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запрошуємо вступників до закладів вищої освіти під час весняних канікул перевірити свої знання

Оголошується набір в онлайн групи Лекторію під час весняних канікул.

IMG_2860

 

Абітурієнти, які вже мають відповідний рівень підготовки, під час лекторію зможуть перевірити та систематизувати знання, визначити свій рівень підготовки до ЗНО.

На лекторії можна обрати до 3-х дисциплін із запропонованих: математика, історія України, українська мова і література (українська мова), англійська мова, географія, біологія, фізика, хімія, творчий конкурс (для вступників до Інституту журналістики).

На першому занятті передбачено пробне контрольне тестування з кожної дисципліни, яке проводиться на першому занятті, для визначення рівня підготовки абітурієнта до ЗНО – це надає можливість скорегувати програму таким чином, щоб максимально усунути прогалини в знаннях.

Тривалість занять: 8 днів – 32 акад. год. з кожної обраної дисципліни (по 4 акад. год. щодня без вихідних) з 21 по 28 березня (від неділі до неділі).

Години занять – з 9:00 по 18:20 за розкладом.

IMG_2862Вартість навчання з 1 предмета лекторію становить 1800,00 грн. 

Пакет документів для оформлення договору

  • паспорт або ID картка та ідентифікаційний код платника за навчання (для неповнолітніх)
  • паспорт або ID картка (або Свідоцтво про народження) та ідентифікаційний код слухача
  • 2 фото 3×4 см. слухача

Оформлення договору здійснюється за адресою:

пр. Глушкова, 4-е (корпус механіко-математичного факультету), к. 711 (ст. м. «Виставковий центр») 

Контакти: (044) 239-31-08; (044)521-35-82

(093) 746-18-65

(066) 263-70-12

(068) 604-47-43

Факс: (044) 239-32-63; 259-05-41

E-mail:  prep_depart@ukr.net    pvknu@mail.univ.kiev.ua

IMG_2851