Розпочався навчальний рік на підготовчому відділенні

DSC_065316 вересня на підготовчому відділенні розпочався новий навчальний рік для громадян України.

Насправді, уже кілька років поспіль начальний рік на ПВ розпочинається на тиждень раніше, коли викладачі проводять відкриті заняття, які збирають сотні старшокласників та їхніх батьків Києва та регіонів.

І цього року внаслідок успішно проведених занять на публіку навчальний рік розпочався не менш успішно: у суботу стартували 32 групи з усіх предметів, що виносяться на ЗНО. Слід зазначити, що цього року збільшилася кількість слухачів з числа десятикласників і навіть дев`ятикласників, оскільки і старшокласники, і батьки розуміють, що до складних і стресових для багатьох іспитів треба готуватися заздалегідь. Заняття на ПВ з викладачами і в стінах Університету саме допомагають старшокласникам зорієнтуватися у світі професій та спеціальностей.

На навчання по суботах аудиторії ПВ зібрали не тільки киян та мешканців Київщини, а також з Краматорська, Хмельницького, Вінниці, Дніпра, Рівного, Запоріжжя тощо.

Набір в групи на 120-годинну вечірню та по суботах форми навчання триває. Запрошуємо стати нашими слухачами й одержати якісну підготовку до ЗНО!

Текст: Олена Сапожнікова

Фото: Юлія Погодіна

DSC_0664 DSC_0666 DSC_0661 DSC_0651 DSC_0652