30 травня відбудеться урочисте вручення Свідоцтв про нарахування додаткових балів

DSC_0767pЗдобувачів додаткових балів вітатимуть проректор з навчально-педагогічної роботи Київського національного університету Бугров В.А., Відповідальний секретар Приймальної комісії Крижанівський В.П., завідувач підготовчого відділення Ляшенко І.В.

Формат урочистостей передбачає спілкування з відповідальними особами Університету, тут можна буде поставити запитання щодо вступної кампанії 2013 року, зайвий раз переконатися у правильному виборі місця навчання, майбутньої професії.

Урочистості з нагоди вручення Свідоцтв про нарахування додаткових балів для абітурієнтів математичних та природничих факультетів відбудуться 30 травня 2013 року о 16:30 в корпусі механіко-математичного факультету, ауд. 41 .

Запрошуються слухачі підготовчого відділення, їхні батьки, друзі та всі охочі.