Стартувала навчальна група абітурієнтів Інституту журналістики з підготовки до творчого конкурсу

DSC_0255

20 січня 2018 року на підготовчому відділенні для громадян України розпочала роботу група абітурієнтів Інституту журналістики з підготовки до творчого конкурсу.

DSC_0263Творчий конкурс – це професійний іспит, під час якого абітурієнт має продемонструвати навички на доказ своєї готовності опановувати обрану освітню програму «Ведучий програм телебачення» за спеціальністю «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» й виконувати творчі завдання.

Вступники за освітньою програмою «Ведучий програм телебачення» повинні мати відповідні сценічні дані, здатність до креативності, образного та логічного мислення, творчу уяву, емоційну збудливість, музичність та пластичність. Вони повинні виявити здатність до перевтілення і впливу на глядача.

Конкурс творчих здібностей за цією освітньою програмою складається з двох етапів. Перший етап конкурсу полягає у розв’язання тестових завдань, мета яких виявити рівень загальної мистецької культури абітурієнтів. Другим етапом конкурсу є випробування виконавських здібностей, для чого абітурієнт має підготувати читацький репертуар та режисерський етюд на запропоновану комісією тему, виконати монолог з драматичного твору.

DSC_0256Підготовка журнліста до випробування під керівництвом викладача Інституту журналістики передбачає допомогу в обранні текстів для читання, їхнього розуміння, вміння будувати «кінострічку бачень» та інше, чим повинен володіти журналіст.

Тих, хто ще не визначився з місцем і способом підготовки до творчого конкурсу, запрошуємо на навчання.

Для абітурієнтів на освітні програми за спеціальністю «Журналістика» пропонуємо відвідати наші курси з підготовки до творчого заліку під час весняних канікул.

Текст і фото: Олена Сапожнікова

DSC_0253 DSC_0266 DSC_0254 DSC_0265 DSC_0269 DSC_0258 DSC_0264