Вітаємо колег і запрошуємо абітурієнтів на здобуття вищої освіти до нашого Університету!

Згідно з рейтингом журналу «Кореспондент», кращим ВНЗ України названо Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Ми приєднуємося до привітань наших колег і з нагодою ще раз запрошуємо абітурієнта-2013 до нас на навчання. «Найбільш креативні – випускники Києво-Могилянської академії, а ті, хто вчився в Національному університеті імені Тараса Шевченка, отримали добру освіту» – відзначають журналісти «Кореспондента». І це не дивно, оскільки успішного професіонала з чітко вибудуваною кар’єрою, безліччю можливостей реалізувати себе і гідною сумою в зарплатній відомості сьогодні неможливо представити без якісної сучасної освіти.

Отже, правильно обраний ВНЗ почасти стає фундаментом для майбутнього і одним з головних козирів конкурентоспроможності на ринку праці. Для того щоб визначити ці «найправильніші» виші, «Кореспондент» і склав рейтинг вітчизняних передовиків навчання. Від нас же хочеться додати: приходьте отримувати підготовку і освіту саме в нашому навчальному закладі. Бажаємо успіхів у Вступній компанії – 2013!

А для десятикласників і тих, хто ще в роздумі, відкрито набір в Літню школу!

Подробиці про рейтинг: http://korrespondent.net/business/career/1538064-korrespondent-nazval-luchshie-vuzy-strany?fb_action_ids=525350770839565&fb_action_types=og.likes&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582