Оголошуються збори для бітьків та абітурієнтів коледжів

Запрошуємо абітурієнтів коледжів та їхніх батьків на збори,
присвячені вступній кампанії – 2018

Програма заходу:
- роз’яснення особливостей вступної кампанії у 2018 році на ОКР молодшого спеціаліста (етапи вступної кампанії, порядок подачі документів, проведення іспитів, рекомендації до зарахування тощо)
-
порядок атестації випускників підготовчого відділення, порядок здобуття заохочувальних та додаткових балів на спеціальності, що користуються особливою підтримкою держави
- ознайомлення зі структурою і програмами вступних іспитів
- умови можливості підготовки до вступних іспитів на літньому лекторії, порядок оформлення на проживання у гуртожитку (для іногородніх), порядок укладання договорів на курси.

Захід відбудеться за участі адміністрації та представників Оптико-механічного коледжу, Коледжу геологорозвідувальних технологій та приймальної комісії Університету.

Збори відбудуться

9 червня (субота) об 11:00
за адресою: просп. акад. Глушкова, 4-е
(корпус механіко-математичного факультету), ауд. 41.

Тел. для довідок: (044) 239-31-08