Власенко Поліна, випускниця підготовчого відділення 2018 року, студентка 1-го курсу факультету психології

ВласенкоЗовсім недавно я була абітурієнткою, яка не могла визначитися, ким бажає стати в подальшому, а зараз уже – студентка факультету психології КНУ. Не можу дочекатися початку нового навчального року, бо, здається, я вибрала саме ту спеціальність, яка мене найбільше цікавить. Тому хочу вимовити слова подяки людям, які допомогли учениці 11-го класу скласти добре ЗНО й зробити крок до навчання, назустріч студентському життю.

Цей нелегкий рік я провела з підготовчим відділенням навчального закладу, до якого мріяла вступити. Досвідчені викладачі розбудили в мені зацікавленість до предметів, які я мала складати. Саме вони розповідали детально про свою дисципліну, змушували мене почати звикати ще в школі до університетського режиму навчання. Окрім того, я знайшла однодумців, а потім – друзів на підготовчому відділенні.

Коли настав момент подання документів, я вже з точністю знала, що хочу працювати з людьми, а точніше вступати на факультет психології. Усі працівники університету, до яких я зверталася, намагалися мені по максимуму допомогти. Це надавало ще більшої впевненості в тому, що потрапила я в те місце, де почуватимуся комфортно.

Звичайно, я думала і раніше про спеціальність соціального робітника, проте дуже важко під тиском останнього навчального року визначитися з тим, чому ти маєш присвятити своє життя. З підтримкою, з одного боку, та з впевненістю, з іншого, крокуватиму тепер сходами знань до професії своєї мрії.