ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТОП-50 УКРАЇНСЬКИХ ШКІЛ!

Від 10 листопада 2010 року діє наказ Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України про додаткові бали для осіб з числа професійно орієнтованої молоді, які вступають на природничо-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки ВНЗ України, за умови закінчення підготовчих відділень цих навчальних закладів. Цим наказом Міністерство сприяє росту попиту професійно орієнтованої молоді на спеціальності, які в майбутньому дадуть країні висококваліфікованих кадрів для розвитку тих галузей науки й техніки.

Цей наказ став виразником «духу епохи», коли ми бачимо зростання інтересу випускників на здобуття знань на фізичному, радіофізичному, механіко-математичному, біологічному, хімічному, геологічному, географічному, кібернетики факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Останнім часом суттєво змінився і контингент підготовчого відділення: якщо ще кілька років тому він складався зі слухачів-абітурієнтів Інститутів міжнародних відносин, журналістики, філології, юридичного та економічного факультетів (близько 90% слухачів), то останні рік-два дають нам більшість охочих вступати на природничі спеціальності (тепер таких слухачів у нас близько третини).

Така тенденція вимальовується і в загальноосвітніх середніх закладах: школах, ліцеях, навчальних комплексах. За результатами рейтингу (при створенні списку було досліджено результати ЗНО понад 12 тис. навчальних закладів) журнал «Фокус» спільно з ТСН назвав 50 найкращих шкіл України, при чому левову частину з-поміж них складають навчальні заклади з фізико-математичним напрямом навчання.

З нагодою щиро вітаємо лідерів рейтингу, а найбільше зичимо не втрачати марку структурному підрозділу Київського національного університету імені Тараса Шевченка – Українському фізико-математичному ліцею (його «Фокус» назвав «кузнею математичних геніїв»), Природничо-науковому ліцею № 145, з яким у нас діє угода про співпрацю, а також Українському гуманітарному ліцею.

Подробиці про рейтинг читайте тут: http://www.nagolos.com.ua/ua/news/20227-ogolosili-reyting-naykraschih-shkil-ukrayini