Стартувала 5-місячна програма підготовки до ЗНО

DSC_0509

10 листопада розпочали роботу групи вечірньої та суботньої форм навчання терміном у 5 місяців для тих абітурієнтів, що складатимуть ЗНО (в тчому числі, і в магістратуру), а це 80 годин з кожного обраного предмета: української мови й літератури, математики, історії України, хімії, біології, фізики, англійської мови, географії.

Найкращу підготовку до складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання можна здійснити на підготовчому відділенні Університету, і це вже перевірено роками спостережень за успіхами наших випускників.

Слухачі підготовчого відділення працюють з досвідченими викладачами, повторюючи теоретичний матеріал, тренуючи розв’язання тестів, пишучи обов’язкові тестові контрольні, такі самі за формою, як і тести ЗНО, вчаться розпоряджатися відведеним часом, щоб встигнути заробити якомога більше балів, відвідують відкриті уроки.

Здійснюйте підготовку до ЗНО в Університеті Шевченка! До нас ще можна долучитися!

Текст і фото: Олена Сапожнікова

DSC_0498 DSC_0513 DSC_0524 DSC_0523 DSC_0493 DSC_0525