Розпочав свою роботу Лекторій під час зимових канікул

DSC_0449

26 грудня на підготовчому відділенні стартував лекторій з підготовки до складання ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України та англійської мови. Абітурієнти з Києва, Київської (Васильків, Мархалівка, Мар’янівка), Хмельницької (Дунаївці), Луганської (Рубіжне) областей готуватимуться до складання іспитів 4 дні до Нового року (26 – 29 грудня), і чотири дні – після (2 – 5 січня).

DSC_0451У кабінетах, де тривають заняття, пахне мандаринами та ялинкою, і ледве чутно, як ручки ходять по бланках тестування. У перший день майбутні студенти писали контрольну роботу, аби викладачі університету визначили їхній рівень підготовки до ЗНО, а в наступні дні – систематизуватимуть і закріплюватимуть уже здобуті школярами знання.

Серця тих, хто сьогодні розпочали заняття на лекторії, сповнені теплими мріями щодо вступу до Київського національного університету, а саме: на факультети кібернетики, фізики, економіки, історії, географії та багато інших. Разом із викладачами вони долають сходинки до мети швидко та результативно. Тож нехай 32 години навчального матеріалу з кожного обраного предмета нададуть упевненості нашим абітурієнтам в своїх силах та стануть чудовим подарунком до новорічних свят!

Текст і фото: Поліна Власенко