ЛІТНЯ ШКОЛА – випускникам 10-х класів!

ЛІТНЯ ШКОЛА
для випускників 10-х класів
та для підготовки до вступу у поточному році абітурієнтів, які складатимуть творчі конкурси, а також тих, хто має право на складання вступних випробувань

Підготовка в Літній школі здійснюється з усіх загальноосвітніх дисциплін, які виносяться на Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) та вступні випробування. Основна мета – систематизувати та поглибити знання, а також професійно зорієнтуватися. Навчання відбувається у вигляді теоретичних і практичних занять (тренувальних тестувань).

DSC_0507

Теоретичні заняття - це заняття в аудиторії з визначеного предмета, програма якого відповідає вимогам Українського центру оцінювання якості освіти поточного року. Заняття відбуваються щодня (крім вихідних) по 4 акад.год. з кожної дисципліни. Такий темп занять в виключає самостійну роботу слухача як вид роботи (домашні завдання). Кількість обраних дисциплін – до 3

Практичні заняття (тренувальні тестування). Навчальним планом передбачено 2 контрольних тестування. Тести складено згідно з вимогами поточного року, що висуває Український центр оцінювання якості освіти до змісту, структури, кількості завдань, складності та часу виконання, принципів оцінювання. Під час практичних занять слухач опановує форму та зміст завдань з кожної дисципліни, опрацьовує тактичні прийоми раціонального використання часу та оптимальної поведінки під час випробувань.

DSC_1050

Крім навчального процесу, плануються освітні й культурні заходи (відвідування театру, музеїв Університету та екскурсія Києвом) відповідно до тем з української літератури й історії України. Слухачам літньої школи надається можливість написання двох тестових робіт з наступним їх аналізом для перевірки отриманих під час навчання знань та тренування процедури ЗНО чи творчого випробування до Університету.

DSC_0979 DSC_0749 DSC_0627 DSC_0489

Термін навчання: 1 місяць – 80 акад. год. з кожної обраної дисципліни
(по 4 акад. год. щодня, крім неділі).
Початок занять: 3 червня
Години занять – з 9:00 до 18:30 за розкладом.
Вартість навчання на одному предметі становить 4000 грн. за курс.

З програмами курсів можна ознайомитись за посиланнями:
хімія ЛШ.
математика ЛШ.
iсторiя_Украiни_ЛШ
географія ЛШ.
бiологiя_ЛШ.
Українська мова та література ЛШ.
англiйська мова ЛШ.
фізика ЛШ.

Перелік документів:

• паспорт, 2 фотокартки розміром 3×4 см та ідентифікаційни код слухача;
  • паспорт та ідентифікаційний код платника за навчання (для неповнолітніх) для укладання договору.

DSC_0486

Іногорднім слухачам літньої школи надається гуртожиток.

Для поселення в гуртожиток необхідно подати:
- 2 фотокартки розміром 3×4 см
- копію ідентифікаційного кода;
- копію паспорта;
- заяву на поселення (за 2 тижні до початку літньої школи надсилається факсом на номер (044) 239-32-63).

Запис:
пр. Глушкова, 4-е (корпус механіко-математичного факультету), к. 711
(ст. м. «Виставковий центр»)
вул. Володимирська, 60 (Головний (Червоний) корпус Університету), к. 165
(ст. м. «Університет», «Площа Льва Толстого»)

Тел.:         (044) 239-31-08;  521-35-82
Тел.моб.: (093) 746-18-65; (066) 263-70-12; (068) 604-47-43