Літня школа – 2019 добігла кінця

DSC_0554

27 червня, в останній день роботи Літньої школи-2019, приємним сюрпризом стало святкове чаювання, організоване адміністрацією, викладачами та співробітниками підготовчого відділення.

Літня школа – це одна з форм навчання на підготовчому відділенні Київського університету. Вона створена для випускників 9 – 10-х класів, абітурієнтів наступних навчальних років.

З великою повагою викладачі та співробітники ставляться до своїх слухачів, адже слухачі Літньої школи – не просто старшокласники-випускники, більшість з яких уже преспокійно насолоджуються вільним часом, а справжні трудяги, які мріють про освіту в найкращому університеті України і наполегливо до цього готуються.

Тож сьогодні учасників Літньої школи вітали з успішним завершенням, виконанням навчальних програм обсягом у 80 академічних годин з кожної обраної дисципліни, освітньо-культурної програми, вручали «золоті» шоколадні медалі, дякували за плідну роботу, бажали успіхів, хвалили за наполегливість і завзятість у навчанні.

У свою чергу слухачі Літньої школи дякували викладачам та співробітникам ПВ за якісну підготовку до ЗНО, гостинність та турботу, що панували під час роботи Літньої школи.

Щиро запрошуємо на навчання до найкращого університету!

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Поліна Власенко

DSC_0518 DSC_0540 DSC_0538 DSC_0599 DSC_0601 DSC_0508 DSC_0533 DSC_0511 DSC_0499 DSC_0525 DSC_0482