Підготовче відділення на Ярмарку вакансій та професій в Обухові

SL373639На виконання соціальних ініціатив Президента України Київською обласною державною адміністрацією та Обухівською районною радою 21 травня 2013 року ініційовано проведення міжрайонного ярмарку вакансій та професій «Будуємо кар’єру разом!». На цьому заході представляв свої освітні послуги Київський національний університет імені Тараса Шевченка та його підрозділи: підготовче відділення, Оптико-механічний та Геологорозвідувальних технологій коледжі.

SL373621

Ярмарки вакансій – це спеціалізовані профорієнтаційні заходи, де навчальні заклади та школярі мають можливість зустрітися один з одним. Університети, інститути, коледжі, технікуми, училища презентують свої освітні послуги, напрями підготовки, спеціальності та спеціалізації, умови набору, навчання, проживання, перспективи в працевлаштуванні по закінченні навчання, а школярі, у свою чергу, мають можливість обрати майбутню професію, навчальний заклад, з яким пов’яжуть своє життя після школи, зорієнтуватися на ринку праці.

SL373652Захід проводив Обухівський центр зайнятості в особі директора Якобинчука В.І. під патронатом Київської облдержадміністрації в особі заступника голови Подашевської Т.Л. та Обухівської райради в особі голови Близнюк Р.А.

Під час урочистостей було проведено нагородження навчальних закладів, котрі успішно впроваджують у життя соціальні ініціативи Президента України щодо сприяння ефективної зайнятості, створення нових робочих місць для громадян України, профорієнтаційної роботи. У першу чергу було відзначено почесною нагородою голови облдержадміністрації ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Губерського Л.В.

На честь учасників Ярмарку було організовано чудовий концерт за участю артистів Національної філармонії України.

SL373633Захід відвідали старшокласники шкіл міста та району, зокрема Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. А.С. Малишка з поглибленим вивченням української мови та літератури, загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №2 та №3, спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, гімназії. За даними Центру зайнятості кількість учасників становила близько 700 осіб.

Старшокласники отримали можливість дізнатись та побачити профорієнтаційні матеріали: відеоролики про професії, дайджести з інтерв’ю професіоналів, поспілкуватись про умови та рівень майбутнього навчання, студентське життя в представлених навчальних закладах, корисно провести час та здобути додаткові навички і знання.

SL373642

На заході працювало декілька каналів регіонального телебачення, і вже за доброю традицією заст. завідувача з профорієнтаційної роботи О.В.Сапожнікова дала інтерв’ю.

Здатність держави подбати про тих, хто не може самотужки впоратися із життєвими проблемами, завжди була ознакою розвиненого і самодостатнього суспільства. Тож мета таких заходів – робити все можливе, щоб співгромадяни почувалися захищеними!

SL373668

з Ярмарку приїхали з подарунками – таких зайців печуть в кулінарному технікумі.

5-dYrI0iHRg

SL373612SL373616SL373618SL373622SL373625SL373650SL373629SL373634SL373630SL373637SL373648SL373661