Розпочав свою роботу лекторій під час зимових канікул – 2020

fullsizeoutput_5bb0

26 грудня на підготовчому відділенні (відділ навчання громадян України) розпочав роботу лекторій під час зимових канікул – одна з форм роботи з абітурієнтами.
Щороку на канікулах лекторій збирає старшокласників Києва та регіонів України, щоб перевірити набуті в школі знання та переконатися, чи достатньо абітурієнт підготувався до ЗНО. Під час лекторію можна надолужити втрачене, проаналізувати вивчене, написавши контрольні тести і, звісно, ще і ще раз переконатися в правильному виборі своєї майбутньої спеціальності та ЗВО.
Тож, у перший день лекторію відбувається знайомство з Університетом та його викладачами; сьогодні майбутні студенти писали пробний тест з української мови і літератури (обов’язкового ЗНО для всіх абітурієнтів), англійської мови, математики, історії України, аби викладачі визначили їхній рівень підготовки до ЗНО, а в наступні дні – систематизуватимуть і закріплюватимуть уже здобуті школярами знання.
Робота в аудиторії триватиме до 30 грудня (без вихідних), і відновиться 2 січня після Нового 2020 року.
Цього року у роботі лекторію беруть участь випускники шкіл з таких регіонів України: Києва та області (Буча, с. Крюківщина), Дніпра та області (Кривий Ріг), Рівненської області (Вараш), Полтави та області (Лохвиця), Черкаської області (Умань), Харківської області (Лозова), Донецької області (Новодонецьке, Мирноград), Луганської області (Лисичанськ), Вінницької області (с. Ковалівка), а також з Чернівців, Одеси та Житомира.