В Університеті – учні Європейського колегіуму м. Києва

DSC_0499

21 лютого до Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітали учні 10-11-х класів Європейського колегіуму.

Ця зустріч стала можливою в межах інформаційно-роз’яснювальної програми, за якої підготовче відділення для громадян України знайомить школярів з історією Університету, особливостями вступу і навчання на окремих спеціальностях, перевагами здобуття вищої освіти саме в нашому закладі. Цього разу Університет представляли доцент історичного факультету Людмила Круглова, викладач підготовчого відділення для громадян України Тетяна Загороднюк та доцент економічного факультету Світлана Шибіріна.

Спочатку учні відвідали Музей історії Університету, де їм розповіли історію навчального закладу та його традиції.

А потім гості Університету мали змогу поставити запитання стосовно структури навчального закладу, його факультетів та інститутів, зокрема про освітні програми економічного факультету, в інформації про який були особливо зацікавлені випускники колегіуму, а також можливості підготуватися до вступних іспитів та до ЗНО на підготовчому відділенні, правило прийому до Університету, стосовно практики, спортивних секцій та дозвілля в Університеті.

Час для спілкування промайнув швидко. Велич Головного корпусу, його стіни, що пам’ятають багатьох усесвітньо відомих постатей, цікава історія та гостинність Університету не могли залишити байдужими школярів, їхні очі горіли бажанням навчатися в нашому Університеті.

DSC_0484 DSC_0487 DSC_0488 DSC_0489 DSC_0490 DSC_0493 DSC_0495 DSC_0503

DSC_0509