2022 навчальний рік добіг кінця

Незважаючи на складний час, що припав на долю нашої країни, життя на підготовчому відділенні для громадян України #КНУ “б’є ключем”, звісно, на скільки це наразі можливо.

Ми успішно випустили слухачів різних форм навчання і програм підготовки, жодна з яких не згорнула свою роботу через війну. Чітко простежується вмотивованість та цілеспрямованість слухачів підготовчого відділення до вступу на омріяні спеціальності #КНУ та інших ЗВО України.

Незважаючи на повсякчасні екстрені та прикрі зміни, у тому числі і щодо формату вступних іспитів цьогоріч, наші слухачі рішуче продовжили підготовку до обраних предметів, які обов’язково знадобляться їм під час майбутнього навчання.

У червні ми провели й успішно завершили курс підготовки до НМТ для 11-класників, що вступають цьогоріч на бакалаврат.

У липні – курси для 9-класників, що вступають до коледжів Університету.

Слухачі підготовчого відділення мали цінну можливість отримати не лише знання та навички з обраних предметів від викладачів Університету, а й пристосуватись до нового формату вступного іспиту, потренуватись в максимально наближених умовах складати тестування НМТ, навчитись писати мотиваційний лист, розібратись в оновлених умовах вступу-2022 – все те, що було для абітурієнтів таким незрозумілим та страшним до цього.

Хоч і не урочисто, але вручили Свідоцтва про нарахування додаткових балів – перші здобутки за успішне навчання для наших слухачів і перший крок до університетської родини!

Крім того, підготовче відділення для громадян України #КНУ встигло у цей складний час ще й налагодити міжнародні контакти. Наш завідувач, Ірина Ляшенко, під час робочого візиту до Республіки Польща мала зустріч із керівницею відділу промоції і рекрутації Зеленогурського університету (University of Zielona Góra) 🇵🇱, який є постійним науково-освітнім партнером #КНУ імені Тараса Шевченка. Ми безсумнівно впевнились у тому, що не лише формальний договір про співпрацю об’єднує нас із польським навчальним закладом-партнером, а також із Польщею загалом у всіх сферах.

Як виявилось, відділення промоції і рекрутації Зеленогурського університету має дуже подібні до підготовчого відділення для громадян України #КНУ імені Тараса Шевченка механізми й мету діяльності. Тому особливо цінною подією стала особиста зустріч очільниць відповідних підрозділів університетів-побратимів, і це була унікальна можливість обміну досвідом, контактами, професійними навичками стосовно комунікаційної політики, рекламування своєї діяльності, залучення на навчання.

Після нашої перемоги чекаємо на зворотний візит представників University of Zielona Góra до нашого #КНУ та подальшу плідну співпрацю!