ПІДГОТОВКА ДО ВСТУПУ для 11-класників

Стартував набір на 8-місячну програму підготовки до вступних іспитів-2023!

Запрошуємо 11-класників (за бажанням і 10-класників) на 8-місячну програму підготовки до складання ЗНО, а також до творчого конкурсу (для вступу на освітню програму “Ведучий програм телебачення” Навчально-наукового інституту журналістики КНУ)

Термін навчання: 8 місяців.
Початок занять: 17 вересня 2022 року (субота).

Формат навчання: на вибір замовника та слухача курсу

виключно віддалений формат з використанням дистанційних технологій у навчальному процесі (онлайн);

– змішаний формат – це традиційний аудиторний формат, який може бути замінений на віддалений з використанням дистанційний технологій у навчальному процесі задля збереження безпеки слухачів (офлайн).

8-місячний курс підготовки (120 акад. год. з кожної обраної дисципліни − по 4 акад. год. щотижня) – це прекрасна можливість для майбутніх вступників:

• оцінити свої знання – програма підготовки передбачає 3 тестування, що моделюють формат проведення ЗНО
  • систематизувати і поглибити знання з предметів, які Вам необхідні для вступу
  • відчути себе студентом Університету, здобуваючи знання у його викладачів та, за можливості, займаючись у його стінах
  • обрати зручний графік навчання (на підготовчому відділенні КНУ 6-денний навчальний тиждень: з понеділка по п’ятницю заняття відбуваються з 17.00 до 19.50, у суботу – з 9.00 до 18.20 (за розкладом), що дає можливість навчатися також і іногороднім, і тим, хто знаходиться за межами України)
  • професійно зорієнтуватися та розібратися в особливостях вступної кампанії до КНУ та інших ЗВО України
  • здобути додаткові бали на спеціальності, що мають особливу підтримку держави.

Підготовка здійснюється з усіх загальноосвітніх дисциплін, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО).
На заняттях слухачі опановують форму та зміст завдань з кожної дисципліни, опрацьовують тактичні прийоми раціонального використання часу та поведінки під час випробувань.

Вартість навчання на 1 предметі становить 6700 грн. за повний курс (120 акад.год.).

Запис за адресою (на вибір):
– пр. Глушкова, 4-е (корпус механіко-математичного факультету), к. 711 (ст.м. «Виставковий центр»)
– вул. Володимирська, 60 (Головний навчальний корпус), к. 165 (ст.м. «Університет», «Площа Льва Толстого»).

А також за телефонами:
Тел.: (044) 239-31-08; 521-35-82