Таким був наш перший день в Літній школі

03 червня розпочала свої заняття на підготовчому відділенні Літня школа – 2013.

Літня школа – це одна з форм навчання на підготовчому відділенні Київського університету. Вона створена для випускників 10-х класів, а також для тих, хто цього року складатиме іспити в Університеті, і для вступників Інституту журналістики, що мають складати випробування “творчий конкурс”.

Цього року Літня школа розпочала навчання в складі слухачів з Києва та регіонів: з Кіровограда та Кіровоградської області, Болграда, що на Одещині, Миколаївської області, Маріуполя, Донецька, Бендер (Придністров’я) та ін.

З-поміж слухачів є і свій Олександр Македонський, у повному розумінні цього слова – тільки не античний полководець-завойовник, а сучасний хлопець із Запоріжжя, знавець історії, невтомний (на канікулах!!!) здобувач знань, майбутній (сподіваємося) студент Університету.

З гордістю і з великою повагою викладачі та співробітники ставляться до своїх слухачів – адже літньошколярі – це не просто десятикласники-випускники, більшість з яких уже преспокійно насолоджуються вільним часом, а справжні трудяги, які мріють про освіту в найкращому університеті України і наполегливо до цього готуються.

А природа також підготувала нашим слухачам сюрприз – з вікна аудиторії можна було побачити аж дві яскраві-преяскраві веселки!

Хто ще не визначився, як провести свої канікули – покваптесь і долучайтеся до неледачих!

2013-06-03_17.47.31