Вручення Свідоцтв вступникам коледжів Університету

3 липня 2013 року на підготовчому відділенні сталася надзвичайна подія – уперше вручали Свідоцтва про нарахування додаткових рейтингових балів випускникам 9-х класів, абітурієнтам Оптико-механічного коледжу та Коледжу геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

SL373894Від січня 2013 року ці навчальні заклади стали структурними підрозділами нашого Університету, тож слухачам підготовчого відділення, учням 9-х класів за рішенням Приймальної комісії додається 2 додаткових бали. Учорашні школярі можуть вступати до цих коледжів і здобувати дипломи молодших спеціалістів за такими вкрай необхідними нашій державі спеціальностями, як: буріння свердловин, виробництво оптичних та оптико-електронних приладів, експлуатація і ремонт геофізичної апаратури і обладнання, пошук та розвідка геологічними методами, пошук та розвідка геофізичними методами, розробка програмного забезпечення тощо.

Захід відбувся в навчальній аудиторії Головного (Червоного) корпусу. Тож сама подія – вручення Свідоцтв від Університету Шевченка – і місце події, наблизило усвідомлення того, що ці вчорашні діти тепер – справжні абітурієнти Університету.

Урочистості з цієї нагоди розпочала завідувач підготовчого відділення Ляшенко Ірина Валеріївна. Вона ще раз наголосила, що коледжі запрошують на навчання здібну, професійно зорієнтовану молодь, яка своє майбутнє життя хоче пов’язати з такими на цей час надзвичайно важливими професіями. Коледжі сьогодні є цілком самодостатніми навчальними закладами, де навчальний процес спрямований на здобуття й використання знань для практичних цілей. Молода людина по закінченні коледжу має можливість одразу же влаштуватися на роботу, утримувати себе і мати задоволення від праці, яка корисна людям і необхідна суспільству.

SL373908Молодший спеціаліст – це перша сходинка вищої освіти в Україні, тож ті молоді люди, що схочуть в подальшому здобувати фундаментальні, академічні знання, зосереджуватися на пошуку основних законів природи та світобудови, а потім захищати дипломи та дисертації, робити свій внесок в науку, по закінченню коледжів можуть вступати на другий курс відповідних факультетів Університету на споріднені спеціальності. Тож Ляшенко І.В. окреслила перспективу на найближчі роки нашим абітурієнтам і побажала їм успіхів у навчанні.

SL373905

Викладачі математики – Гонтар Надія Іванівна й української мови – Коваль Вікторія Василівна – прийшли підтримати своїх випускників

А потім відбулася чи не перша найголовніша подія в їхньому житті, яка, на нашу думку і наше бажання, стане першим кроком до вступу в найкращий вищий навчальний заклад країни: під дружні оплески друзів, батьків, родичів і вчителів коледжів слухачам урочисто вручили Свідоцтва.

Після урочистостей на здобувачів додаткових балів та їх близьких чекала екскурсія до Зоологічного музею Університету, яка за змістом і формою нагадувала справжню університетську лекцію і надзвичайно вразила наших майбутніх студентів.

SL373901 SL373896 SL373889 SL373882 SL373878 SL373876