День відкритих дверей гуманітарних факультетів Університету

DSC_0431

Проректор з науково-педагогічної роботи В.А. Бугров

У стінах Університету продовжується проведення Днів відкритих дверей. 28 вересня наш навчальний заклад запросив на цей захід абітурієнтів гуманітарних факультетів та інститутів.

День відкритих дверей в Університеті – це вже традиційний захід, що проводиться кілька разів на рік, покликаний допомогти абітурієнту визначитися у виборі майбутньої професії та ознайомити його з умовами отримання вищої освіти саме тут. Для школяра День відкритих дверей – це можливість побачити виш своїми очима, відвідати презентації факультетів і познайомитися з основними освітніми програмами, поспілкуватися з представниками адміністрації Університету, поставити запитання про особливості навчального процесу представникам деканатів і базових кафедр, отримати найактуальнішу інформацію з питань вступу, дізнатися про порядок отримання місць та умови проживання в студентському гуртожитку, отримати уявлення про проведення літніх виїзних практик, поспілкуватися зі студентами Університету в «неформальному» ключі та багато іншого.

 DSC_0461Гостями Дня відкритих дверей були школярі з Київської, Вінницької, Луганської, Дніпропетровської, Донецької, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Сумської, Сімферопольської, Херсонської, Одеської, Миколаївської, Черкаської, Хмельницької, Полтавської, Чернігівської, Запорізької, Кіровоградської, Житомирської областей, навіть були гості з Варшави, які також мають бажання вступати до нашого Університету.

Захід розпочався об 11.00 загальними зборами в актовій залі Головного корпусу, де абітурієнтів та їхніх батьків вітали проректор з науково-педагогічної роботи Бугров В.А., завідувач підготовчого відділення Ляшенко І.В., декани та директори факультетів та інститутів, які презентували свої навчальні підрозділи, роз’яснювали правила набору до Університету, статистику вступу, специфіку навчання, перспективи працевлаштування, а потім в аудиторіях Головного корпусу проводили консультації на профільних секціях.

DSC_0447

Завідувач підготовічого відділення І.В. Ляшенко

Переднє слово на загальних урочистостях цього заходу мав проректор з навчально-педагогічної роботи Бугров В.А. Володимир Анатолійович був радий вітати таку величезну кількість охочих вступати саме до нашого Університету (а таких було близько 700!), адже для талановитої і розумної молоді двері нашого закладу завжди відчинено. «Дослідницькі практики, олімпіади, спортивні змагання, концерти, мистецькі виставки, співпраця з іноземними навчальними закладами та багато іншого буде супроводжувати вас під час усіх років навчання, – зазначав проректор. – Університет – це велика та дружна родина. 27 тисяч студентів, найкращий професорський склад з 3 тисячами викладачів, високі показники світових рейтингів говорять про традицію йти тільки вперед і досягати лише найкращого».

DSC_0462Далі вітала всіх присутніх в. о. завідувача підготовчого відділення Ляшенко Ірина Валеріївна, вона надала інформацію про підготовче відділення, яке займається профорієнтаційною роботою, готує до вступу в Університет, адаптує майбутнього студента до навчання, а також допомагає успішно скласти ЗНО. Різноманітні форми навчання, викладачі Університету, тестові роботи, спілкування з однолітками, що приїздять з інших регіонів України, екскурсії – усе це є дуже актуальним для школярів, що прагнуть підготуватися до вступу належним чином, визначитися з професією та наблизитися до студентського життя.

Із заповнених анкет можна зробити висновок, що відвідувачі дізнавалися про цей захід із сайту Університету, сайту підготовчого відділення, соціальних мереж, від друзів, вчителів, однокласників, під час відвідування ярмарків професій «Будуємо кар’єру разом!», організованих районними центрами зайнятості. На таких ярмарках підготовче відділення працює із 13 вересня і своєю агітаційно-роз’яснювальною роботою охопило приблизно 2200 школярів 70 шкіл Згурівського, Кагарлицького, Бородянського, Броварського, Ірпінського, Обухівського та Баришівського районів Київської області.

Зазначимо, що День відкритих дверей для природничих факультетів та інститутів відбудеться 5 жовтня. Цікавтесь, відвідуйте, спілкуйтеся!

DSC_0544

DSC_0445

DSC_0467

Заступник начальника факультету Військового інституту, підполковник С.М. Семеха

 

DSC_0471

DSC_0481

DSC_0443

DSC_0484

DSC_0491

DSC_0474

Декан історичного факультету, академік НАН України В.Ф. Колесник

 

DSC_0489

Декан факультету соціології, професор А.П. Горбачик

 

DSC_0509

Декан факультету психології, професор І.В. Данилюк

DSC_0513

DSC_0492

DSC_0494

DSC_0516

Заступник директора Інституту філології, доцент С.М. Різник

DSC_0518

DSC_0497

DSC_0483

DSC_0499

DSC_0523

Заступник директора Інституту журналістики, професор Т.О. Приступенко

DSC_0528

DSC_0502

 

DSC_0532

Декан філософського факультету, академік НАН України А.Є. Конверський

DSC_0535

DSC_0503

DSC_0519

DSC_0526

DSC_0538

Декан юридичного факультету, професор І.С. Гриценко

DSC_0539

DSC_0542

DSC_0547

Заступник директора Інституту міжнародних відносин, професор В.М. Матвієнко

DSC_0551

                             DSC_0514             

 4 5