Ярмарок професій в Богуславі (04.10.13 р.)

SL374231

Викладач Оптико-механічного коледжу Бехтір Олена Володимирівна

4 жовтня 2013 року підготовче відділення разом із Оптико-механічним коледжем Університету взяли участь ще у одній Ярмарці професій вищих навчальних закладів. Цього разу ми були запрошені до невеличкого, але надзвичайно красивого історичного містечка Київської області – Богуслав.

Захід проводився в Богуславському центрі професійно-технічної освіти, де привітно нас зустріла заступник директора з виховної роботи Лілія Анатоліївна Чечневич. Організатори заходу заступник директора центру зайнятості Володимир Григорович Хоменко, заступник голови Богуславської районної адміністрації Олександр Петрович Салата, начальник відділу освіти адміністрації Володимир Петрович Харченко взяли вступне слово та привітали учнів та випускників шкіл Богуславщини із унікальною можливістю визначитися з майбутньою професією, обрати навчальний заклад за покликанням, поспілкуватися з представниками цих навчальних закладів, дізнатися про форми та методи навчання, відкрити для себе професію.

Ярмарок відвідали Білоцерківський національний аграрний університет, Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького, Маслівський державний аграрний технікум ім. П.Ф. Гаркавого, Київський інститут бізнесу та технологій, ДНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг», Київський кооперативний інститут бізнесу і права, Київський міжнародний університет, Київський національний авіаційний університет, Університет економіки і права «Крок».

Викладач Оптико-механічного коледжу Університету Бехтір Олена Володимирівна ознайомила учнівську молодь із перспективними та дуже важливими спеціальностями, а підготовче відділення запросило школярів пройти підготовку до складання ЗНО та до вступу безпосередньо в стінах славетного Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Текст і фото: Олеся Заболотна

SL374224 SL374222 SL374227 SL374233