«Хто зупиняється на досягнутому – ніколи не досягне справжнього успіху!»

Я, Здоровець Софія, учениця 11-го класу. Захоплююсь вивченням не лише іноземних мов, а й української. Дуже люблю подорожувати та вивчати традиції українського народу. Але найбільшим моїм захопленням є книги, без них не уявляю свого життя. За невеликий проміжок свого життя, думаю, що мені є чим пишатись. Завдяки своїм досягненням відвідала не лише віддалені куточки України, а й побувала за її межами. Два роки поспіль була переможцем районних, обласних та лауреатом Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, за що була нагороджена поїздкою на острів Кріт.

У цьому році вирішила відвідувати підготовче відділення найкращого ВНЗ України – Університету імені Тараса Шевченка для того, щоб закріпити та вдосконалити свої знання, і в цьому мені допомагають викладачі цього Університету. адже девізом мого життя є: «Хто зупиняється на досягнутому – ніколи не досягне справжнього успіху!»

Взагалі, я живу за 80 км від столиці (смт. Кожанка Фастівського району), тому мені потрібно прокидатись близько 5-ї години, щоб вчасно дістатись на пари. Хоча я люблю поспати, але в суботні ранки прокидаюсь легко та із задоволенням мчу до Києва, щоб не запізнитись на навчання та нічого не пропустити. Пари проходять дуже швидко, просто «пролітають». Після навчання, особисто в мене, залишається дуже багато позитивних вражень, адже викладачі доносять інформацію доступно та зрозуміло та ще й група дуже дружна, ми одразу знайшли спільну мову.

У майбутньому хочу вступити до Інституту філології Університету. На мою думку, саме тут мені зможуть дати хороші знання та якісну освіту, після чого й сама зможу це передати пройдешньому поколінню. Дуже хочу підняти рівень нашої мови, розбудити в людях національну самосвідомість та показати красу та мелодійність «солов’їної» мови. З нетерпінням чекаю зустрічі з Юлією Солод, для того щоб поставити їй масу запитань та прийняти від неї корисні поради щодо моєї майбутньої професії.