«Будуємо кар’єру разом!» в Іванкові

SL374653Стільки цікавих міст і містечок об’їздила команда підготовчого відділення та коледжів Університету, беручи участь у ярмарках професій та вакансій «Будуємо кар’єру разом!»! Цього разу, 23 жовтня 2013 року, ми «ярмаркували» в смт. Іванкові, що на півночі Київської області.

Захід відбувався в приміщенні районного центру зайнятості. Там нас дуже привітно зустрічали керівники цього закладу, адже такого рівня навчальні заклади, як Університет, цей віддалений від центру населений пункт не дуже-таки й відвідують, і не в усіх школярів є можливість приїхати до Києва та дізнатися про вступ до вищих навчальних закладів столиці та умови навчання.

Вступне слово взяла директор центру зайнятості Леляк Людмила Анатоліївна. Вона закликала школярів звернути увагу, у першу чергу, на робітничі, технічні та природничі професії, оскільки саме вони зараз визначають попит на ринку праці.

Запрошені на ярмарок освітяни мали можливість презентувати свої навчальні заклади та розповісти про навчання в них. Коледжі Університету зацікавлювали своєю унікальністю, а підготовче відділення Університету приваблювало школярів можливістю навчатися не лише ввечері, після занять у школі, чи по суботах, а й на весняних та літніх канікулах, якісно підготуватися до складання іспитів, здобути додаткові до рейтингу бали.

Приємна та дружня атмосфера, зацікавленість дітей, гостинність Іванкова – лиш надали наснаги нашому колективу. Сподіваємось, що ми змогли задовольнити інформацією нашу аудиторію, відповісти на всі запитання, хоч трішки, але допомогти абітурієнтам Іванківського району у виборі професії та життєвого шляху.

Текст: Олеся Заболотна,
Фото: Вікторія Знайда

Своїми враженнями від заходу з нами поділилися Ляшевич Руслана та Горбаченко Олена:

Горбаченко Олена

Ляшкевич Руслана

23 жовтня 2013 року в смт Іванкові Київської області відбувся ярмарок професій, де панувала затишна атмосфера.
На сьогоднішній день досить актуальним є проведення таких заходів, особливо в районних центрах. Випускники шкіл не володіють повною інформацією про навчальні заклади Київської області, тому відвідання ярмарок професій дає можливість ознайомити і вибрати вподобаний фах.
редставники різних навчальних закладів знайомили зі своїми інститутами, факультетами, коледжами, розповідали про спеціальності, напрями підготовки та умови, які надаються студентам для подальшого навчання. Мені надзвичайно сподобалася організація проведення. Тут було представлено безліч професій, з яких можна обрати ту єдину, яка буде приносити задоволення протягом життя. Учням була надана докладна інформація про можливість навчання на підготовчому відділенні в університеті з метою поглибленого вивчення тих чи інших дисциплін для підготовки до успішної здачі Зовнішнього незалежного оцінювання знань.
Найбільше мені сподобались університет імені Тараса Шевченка та НАУ.
Київський національний університет імені Тараса Шевченка має великий різновид інститутів та факультетів, тому кожен може обрати те, що йому до душі. Надані всі потрібні умови, щоб здобути вищу освіту. На маю думку, це був один з найкращих університетів, представлених на ярмарку професій.
Дякуємо за докладені зусилля та корисну інформацію!

Ляшкевич Руслана

Горбаченко Олена

11 клас для кожного стає переломним моментом у житті. Починаєш задумуватися над майбутньою професією, над екзаменами, які будеш складати, усі стають серйознішими та визначають для себе мету. Та над цим серйозним рішенням розмірковують також наші батьки та вчителі.
Щороку для підтримки одинадцятикласників проводиться ярмарок професій, який дозволяє нам більше дізнатися про навчальні заклади, котрі нас цікавлять. Цей рік не став виключенням. До нашої уваги було представлено більше десятка різних вищих закладів, котрі допомогли нам дізнатися більше про омріяний виш. Було цікаво слухати представників цих закладів та дивитися презентації про них.
Дякуємо, що для нас, одинадцятикласників, проводяться подібні заходи.
Бажаю кожному випускнику знайти себе та не помилиться з вибором професії!

SL374656 SL374657 SL374659 SL374661 SL374663 SL374664 SL374665 SL374668