«Будуємо кар’єру разом!» у Василькові

SL374674 На завершення жовтневого туру ярмарок професій «Будуємо кар’єру разом!» 24 жовтня підготовче відділення разом із колегами з Оптико-механічного та Геологорозвідувальних технологій коледжів нашого Університету відвідало ярмарок професій у Василькові, аби й там допомогти молоді зробити свідомий вибір щодо майбутньої професії.

Захід відбувався в приміщенні Васильківського професійного ліцею, який зібрав близько 300 учнів місцевих та сільських шкіл району. У холі ліцею лунала музика, яка створювала урочистий настрій.

Вибір майбутньої спеціальності викликає досить багато запитань у випускників шкіл та їхніх батьків, тому ми охоче розповідали про форми навчання на підготовчому відділенні, про можливість здобуття додаткових рейтингових балів для вступу на факультети математично-природничих напрямів навчання, про професії, якими можна оволодіти в коледжах.

Ми сподіваємося, що школярі задовольнилися наданою інформацією й зорієнтувалися, де продовжувати навчання.

Текст і фото: Леся Горіцька

А своїми враженнями від ярмарку з нами поділилася Вікторія Бортницька, учениця 9-го класу Калинівської ЗОШ №1 Васильківського району, яка мріє стати журналістом:

Bortnitska_1

Вікторія Бортницька

Протягом життя ми знайомимося з новими людьми, вивчаємо та пізнаємо ще більше. Деякі діти, які, наприклад, вступили в коледж або в інститут, захоплюються не новими знаннями, а новими знайомствами. І якщо на початку вони мріяли отримати добру освіту, то трохи згодом вони забувають про свою мету: міцні знання та гідне працевлаштування. Головне – пам`ятати формулу: хочу, можу, треба! І тоді, ти досягнеш успіхів в житті.

Що я можу сказати про себе?

По закінченні школи мрію навчатися в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Я вивчаю англійську мову, та намагаюся гарно вчитися з інших предметів, бо майбутньому журналісту треба докласти багато зусиль.

Сьогодні я відвідала Професійний технологічний ліцей у Василькові, де проходив ярмарок вакансій та професій. Було багато гостей, вони пропонували нам навчання в різних закладах. Усі учасники мали нагоду отримати корисну інформацію. Саме тут я дізналася про Університет імені Тараса Шевченка. Багато моїх друзів були вражені знайомством із новими закладами. Було дуже цікаво та приємно, оскільки на ярмарок завітало багато цікавих людей.

SL374683 SL374685 SL374686 SL374687 SL374691 SL374692 SL374702 SL374703 SL374707 SL374715 SL374716 SL374719 SL374720