До Дня української писемності та мови

DSC_013328 листопада 2013 року викладач української мови та літератури Оптико-механічного коледжу Герасимович Марія Всеволодівна зі своїми студентами організувала літературно-мистецький захід до Дня української писемності та мови. Ця подія відбулася в Національному музеї літератури України.

Студенти поділилися своїми знаннями про виникнення писемності в Україні, красу та багатство рідної мови та декламували поетичні твори. А також вони мали чудову можливість ознайомитися з факсиміле Пересопницького Євангелія та оригіналом Святого Письма XVI століття із фондів Національного музею літератури України.

На творчому заході були присутні інші студенти коледжу, їхні викладачі, а також співробітники та науковці музею, письменники й журналісти. Зі словами привітання до студентів звернувся методист вищої категорії підрозділу виховної роботи Київського Університету Грибок О.П.

На пам’ять про цей захід кожен учасник отримав Подяку від Національного музею літератури України.

DSC_0137 DSC_0127 DSC_0128 DSC_0129 DSC_0131 DSC_0134 DSC_0143 DSC_0145