Культурна подія, яка нікого не залишила байдужим

5Щоб краще й глибше зрозуміти зміст і красу драматичної поеми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», 12 грудня слухачі підготовчого відділення разом зі студентами Оптико-механічного коледжу Університету відвідали Національну оперу України.

Цей день став справжньою культурною подією, яка нікого не залишила байдужим. На сцені театру розігрувалася висока драма кохання, майстерно зображена Лесею Українкою, а у виконанні артистів балету вона зазвучала ще більш виразно. Балет «Лісова пісня» – це той випадок, коли поетичне слово гармонійно поєдналося в рухах і танцях, що супроводжувалися напрочуд задушевною, щедро насиченою фольклорними мотивами музикою українського композитора Михайла Скорульського.

Історія кохання і зради Мавки і Лукаша спонукають сучасну молоду людину до роздумів про сенс людського життя, пристрасне кохання й холодний розрахунок, цілісність й здатність до компромісу людської натури, тому інтерес до цього твору не вщухає і донині, хоча був і написаний століття тому.

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Олеся Заболотна

Своїми враженнями поділилася Анна Красноярцева, студентка Оптико-механічного коледжу:

eiiCdJiorro“Вистава-балет «Лісова пісня» справила на нас позитивне враження. Балет створено на високому професійному рівні, і завдяки танцям артистів театру було вміло передано і донесено до кожного глядача зміст п’єси «Лісова пісня» – шедевру творчості Лесі Українки.
Особливо нас вразили декорації до вистави, які нагадували живу природу, зміни пір року. Також хотілося б відзначити оркестр – він створював емоційне фон балету. Завдяки музиці глядачі відчували різні, інколи навіть протилежні, емоції: радості, тривоги, смутку та спокою.
І, звичайно, хотілося б сказати кілька слів про самих учасників балету, що демонстрували неперевершені балетні рухи – чіткі й плавні водночас.
Можна сказати, що всі студенти і викладачі залишилися задоволеними і ще довго будуть жити тими емоціями, що виникли під час перегляду вистави.
Студенти виявили бажання частіше відвідувати заходи подібного характеру, щоб підвищувати свій культурний та інтелектуальний рівень”.

gw4oCWr7nSU P4Y8dRLxqsw aHSzgeUnk_c