День професійної орієнтації в Яготині

DSC0257320 березня 2014 року підготовче відділення та коледжі Університету відвідали Яготинський навчально-виховний комплекс № 2, де центр зайнятості організував День професійної орієнтації учнівської молоді, мета якого – допомогти старшокласникам Яготинського району визначитися зі своїм життєвим шляхом. «Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники», – зазначав англійський історик Томас Фуллер. Тож і ми спробували запалити в серцях школярів жагу до знань, пристрасть до навчання, бажання рухатися вперед і вгору, вчитися й пізнавати нове, а потім передавати цей досвід своїм наступникам.

У Яготині нас зустріли гостинно й привітно. Ярмарок професій відвідали учні (загалом близько 100) не лише школи № 2, а й інших шкіл міста. Незважаючи на те що одинадцятикласники здебільшого вже визначилися з навчальним закладом, усім було цікаво дізнатися про Університет. Ми розповідали молодим людям про навчання на факультетах та в інститутах, а також на підготовчому відділенні та в коледжах, надали інформацію про умови навчання та спеціальності, які тут можна опанувати. «Вступайте до нас!», – кажу я кільком десятикласникам. «Що? Ну… Ви серйозно? Добре!». Іноді здається, що діти справді не вірять у себе… Університет запрошує всіх! Залишається лише побажати школярам, перш за все, успіхів. А по-друге – здійснення мрій. Вступайте на омріяні спеціальності, творіть своє майбутнє, адже все у ваших рученятах. А ми чекатимемо на вас тут. До зустрічі в стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Текст і фото: Дарія Виноградова

DSC02549 DSC02553 DSC02554 DSC02564 DSC02558 DSC02570 DSC02571 DSC02547