Дні професійної орієнтації в Баришівському та Переяслав-Хмельницькому районах Київщини

Щороку у весняні дні перед випускниками шкіл з особливою гостротою постає питання вибору професії, оскільки потрібно прийняти остаточне рішення про майбутню трудову діяльність. Для багатьох добрими порадниками є фахівці служби зайнятості, котрі організовують зустрічі з різноманітними навчальними закладами України.

Для учнів загальноосвітніх шкіл Баришівського та Переяслав-Хмельницького районів Київщини спеціалісти районних центрів зайнятості 18 та 19 березня провели Дні професійної орієнтації. Їхніми учасниками стали близько 150 школярів. Із перших уст від викладачів та співробітників коледжів, інститутів та університетів Києва та області вони довідалися про актуальні професії, а також про умови вступу до навчальних закладів і те, на яких місцевих підприємствах можна працевлаштуватися після завершення навчання. Підготовче відділення та коледжі нашого університету теж взяли активну участь у цих заходах, ставлячи собі за мету набрати на навчання в наші підрозділи здібну та охочу до навчання молодь та націлити юнаків та юнок на здобуття того фаху, який колись убезпечить їх від безробіття.

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Олеся Заболотна, Інна Морозова