Ярмарок професій у Миронівці

SL37568325 квітня 2014 року підготовче відділення та коледжі Університету відвідали курортне містечко Київської області Миронівку, та не з метою поніжитися в цілющих джерелах радонових вод, а взяти участь в Ярмарку професій, що організував центр зайнятості спільно з районним відділом освіти в приміщенні Будинку культури.

На ярмарок з’їхалося близько 250 учнів Миронівки, а також Владиславської, Росавської, Пустовітівської, Карапишівської, Козинської, Зеленьківської, Потіцької, Яхнівської, Юхнівської, Центральнинської, Кип’ячівської, Ємчиської, Шандрівської ЗОШів та Вікторівської НВК – представників майже всього Миронівського району.

Старшокласники жваво цікавилися навчальними закладами, спеціальностями, які можна здобути в них, та найбільшою увагою традиційно користувався Університет Шевченка. Особливо актуальні наразі були для дев’ятикласників коледжі, навчаючись у яких можна оволодіти унікальними спеціальностями та здобути не тільки атестат зрілості, а й диплом молодшого спеціаліста з можливістю продовжувати навчання на 2-му курсі профільних факультетів Університету, а для тих, хто живе за принципом «Готуй сани влітку, а воза взимку», – Літня школа на підготовчому відділенні.

Ласкаво просимо на навчання!

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Інна Морозова, Аліна Карбан

SL375720 SL375706 SL375696 SL375691 SL375689 SL375678