Розпочала свою роботу Літня школа – 2014

image_(94)Літня школа як одна з форм навчання на підготовчому відділенні Університету уже кілька років поспіль відчиняє свої двері для випускників 10-х класів, а також для вступників Інституту журналістики, що мають складати випробування «творчий конкурс», і тих, хто цього року складатиме іспити в Університеті.

Така форма роботи з молоддю – наша гордість, оскільки Літня школа збирає в стінах Університету наймолодших наших слухачів – випускників 10-х класів, які, на відміну від більшості своїх ровесників, не тільки мріють про освіту в найкращому університеті країни, а й наполегливо до цього готуються.

Цього року Літня школа розпочала навчання в складі слухачів з Києва, Київщини та інших регіонів: Запорізької, Хмельницької, Чернігівської, Сумської, Івано-Франківської областей.

Чому Літня школа?

Бо Літня школа – це перший крок в доросле життя, можливість самостійно зорієнтуватися у світі професії, адаптуватися до навчання в університетських аудиторіях і життя в студентському гуртожитку, ознайомитися з вимогами, які висуваються до абітурієнтів, активізувати знання з різних дисциплін з викладачами Університету, розробити стратегію і тактику підготовки впродовж навчального року.

Навчання в Літній школі дає змогу вступникам наступного року одержати повну інформацію про Університет та його підрозділи, допомагає професійно визначитися, зайвий раз переконатися, що майбутня професія відповідає здібностям і бажанню нею оволодіти.

Упродовж місяця навчання слухачі школи вивчатимуть дисципліни, іспити з яких виносяться на ЗНО. Особлива увага в навчальних програмах приділяється сучасним стандартам складання іспитів – тестуванню.

До викладання запрошуються викладачі нашого Університету. Ось і цього року забезпечуватимуть навчальний процес викладач Інституту філології Нестеренко О.Є., кандидати історичних наук Патриляк Б.К. та Загороднюк Т.С., аспірант факультету кібернетики Волковицький Д.Б., викладачі підготовчого відділення Дорошук В.А. та Сапожнікова О.В.

Слухачі Літньої школи мають змогу проживати у гуртожитках Університету, який знаходиться під охороною та розташований в двох хвилинах від навчального корпусу.

В рамках Літньої школи плануються екскурсії до музеїв Університету, культурні заходи (відвідування театрів, музеїв Києва) відповідно до тем з української літератури та історії України.

Хто ще не визначився, як провести свої канікули, – покваптесь і долучайтеся до неледачих! Заплануйте своє літо зараз!

Текст і фото: Олена Сапожнікова

image9 image_(29)

image_(4)image_(19) image_(93) image image_(2)