До уваги слухачів Літньої школи, студентів факультету навчання іноземних громадян та всіх охочих!

Запрошуємо відпочивати разом на пізнавально-розважальних заходах, які влаштовують викладачі підготовчого відділення:

-           15 червня – екскурсія містом з відвідуванням Ботанічного саду та Свято-Михайлівського Видубицького чоловічого монастиря з викладачем історії України підготовчого відділення Патриляком Б.К.

vid1

-           22 червня – екскурсія містом та перегляд балету «Лісова пісня» в Національній опері України з викладачем математики Волковицьким Д.Б. та ст. лаборантом підготовчого відділення Заболотною О.Т.

За довідками звертатися в деканат підготовчого відділення (каб. 711 мех.-мат. корпусу),
тел.: 259-05-41, 239-31-08