Не тільки прочитати, а й переглянути”Лісову пісню”

ан_ка

Моісеєва Анна – слухачка Літньої школи

22 червня слухачі Літньої школи та факультету навчання іноземних громадян спільно здійснили похід до Національної опери на перегляд «Лісової пісні». Своїми враженнями поділилася слухачка Літньої школи Анна Моісеєва:

«Для нас, вихованців Літньої школи, проминули останні вихідні в Києві.
Після чергового напруженого тижня ми вирушили до Національної опери на перегляд балету за мотивами однойменної драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня».
Було зрозуміло, що автори балету поставили завдання найточніше передати зміст твору, відтворити в музиці й хореографії емоційний колорит, зберегти головні образи та сюжет, у якому реальне переплітається з казкою.
Танець – це пульс, биття твого серця, твого дихання. Це ритм твого життя. Це вираз у часі й русі, у щасті, радості, смутку і заздрості.
Так ми поринули в казку балету, де «літали» балерини, де було відчутно кожен подих, напругу, було видно кожен м’яз і рух героя. Тільки за допомогою танцю можна розповісти історію без слів, тільки рух, емоції й політ.
Вечір був прекрасним і ми ще довго не могли оговтатися від тих переживань, якими перейнялися під час перегляду балету. Танець – поема, у ній кожен рух – слово. І так ми розшифрували драму Лесі Українки «Лісова пісня», пізнали її зі всіх сторін, перегорнули кожну її сторінку…
Щира вдячність усім організаторам, що створили наш вечір незабутнім і, справді, довершеним закінченням занять Літної школи».

IMG_7978

IMG_7984

ZtZXF2NSjpI gFmD780410c KXQM5MWNLhc IMG_7992 RjEUeCzgkOg Ygx657Lk454IMG_7987 IMG_7990 IMG_7992 IMG_7986 IMG_7973