Інтенсивно й ефективно

IMG_8011Куди звернутися, якщо ви хочете інтенсивно й ефективно підготуватися до вступних випробувань в університетських коледжах? Одним із рішень можуть стати Літні курси для абітурієнтів коледжів, організовані вже другий рік поспіль підготовчим відділенням Київського університету.

Курси стартували 10 липня, триватимуть два тижні, безпосередньо перед іспитами, у корпусі механіко-математичного факультету Університету.

Інтенсивні курси адресовано тим дев’ятикласникам, хто має намір підготуватися до іспитів, активізувати здобуті в школі знання, написати пробні тести. Такі заняття з досвідченими викладачами коледжів – Коваль В.В. та Гонтар Н.І. – сприяють адаптуванню до умов іспиту, а ретельно розроблена система повторювання сприяє активізації знань.

IMG_8007Як ефективно підготуватися до іспитів? Важливий момент – змусити себе взятися до справи. Перед екзаменами хочеться робити все, що завгодно, аби до нього не готуватися. У цей час можна згадати давно забуті й відкладені справи, згадати, що вже давно не телефонував другу, можна відволіктися, щоб перекусити, можна проявити себе пай-дитиною й виконати яке-небудь батьківське доручення: вимити посуд, пропилососити килим, вигуляти чотирилапого – загалом, робити все, що завгодно, аби віддалити момент, коли доведеться засісти за книжкою чи зошитом й повторювати навчальний матеріал.

Треба змусити себе це робити. Це надзвичайно важко. Навіть якщо ви відімкнете мобільний телефон, забарикадуєтеся у своїй кімнаті, забудете про їжу – це навряд вас врятує. Не варто готуватися до іспитів з другом чи з подружкою. Така підготовка частіше за все обертається нескінченними розмовами та пустопорожньою втратою часу. Краще обрати курси.

Підготовче відділення Київського національного університету надає вам таку унікальну можливість – підготуватися до іспитів інтенсивно та ефективно!

Текст: Олена Сапожнікова

IMG_7995 IMG_8006 IMG_7998 IMG_8003 IMG_8013 IMG_8001 IMG_8009 IMG_8014