Короткі монологи абітурієнтів Інституту журналістики, які не мали проблем із творчим конкурсом

Залишилася позаду вступна кампанія-2014.

На відміну від інших, абітурієнтам Інституту журналістики довелося складати ще й вступний іспит – творчий конкурс. Далеко не всім вдалося пройти це складне випробування, оскільки до творчого конкурсу треба було ретельно підготуватися. Безперечно, з досвідченими викладачами підготовчого відділення Університету це зробити було значно легше, свідченням чого стали короткі монологи дівчат, які не мали проблем ні із вступним іспитом, ні з іншими предметами під час складання ЗНО.

DSCF4327Корнійко Олександра
«Про підготовче відділення дізналася від мами.
Я свідомо і навіть охоче пожертвувала вихідними, оскільки мала великі очікування від навчання.
Очевидно, я належала до доволі підготовлених абітурієнтів, оскільки мала уявлення про структуру творчого конкурсу. Коли ж вона несподівано зазнала змін, керівництво ПВ організувало додаткову пару, щоб належно підготувати нас до першого етапу (тестування).
Під час співбесіди (третього етапу творчого конкурсу) я почувалася напрочуд спокійно, оскільки отримані знання дозволили мені не перейматися результатами випробування. Ну і, звісно, звіт з прес-конференції (другий етап) дуже відрізняється від звичного шкільного твору. Зрозуміло, що й це не стало для мене несподіванкою».

DSCF4325Левітіна Олена
«Щойно дізналася про специфіку вступу до Інституту журналістики, одразу здогадалася, що з такого складного випробування, як творчий конкурс, університет мав би пропонувати підготовку. Так і сталося.
Мої очікування повністю виправдалися. Крім того, під час занять з творчого конкурсу я систематизувала свої знання з української мови, оскільки наш викладач В’ячеслав Михайлович Швець, блискучий фахівець з неформальним підходом до студентів, приділяв багато уваги питанням орфографії та пунктуації (це допомогло мені успішно скласти ЗНО). Нетерпляче чекаю, коли знов побачу його вже під час семінарських занять в Інституті журналістики.
Я навчилася вільно, грамотно і логічно викладати свої думки. Тому під час співбесіди взагалі не хвилювалася. Щиро кажучи, питання мені видалися простецькими і навіть примітивними (особливо, якщо порівнювати з тим тренінгом, який влаштував нам викладач під час навчання на підготовчому)».

DSCF4324Розум Анастасія
«Я відвідувала літній лекторій ще після 10-го класу. Оскільки мене цілком задовольнив рівень викладання, вирішила записатися ще й на 8-місячні курси з творчого конкурсу.
І я не розчарувалася! Під час вступних іспитів отримала максимальний бал із співбесіди. Навіть незважаючи на надто загальний та абстрактний характер питань, я змогла продемонструвати всі свої вміння та знання».