Сумлінне навчання на підготовчому – запорука успіху

Як свідчить статистика, наші випускники показують високі результати на ЗНО, а отже, двері омріяних вищих навчальних закладів перед ними відчинені. Своїми успіхами, а в цьому випадку здобуттям максимального – 200! – бала на іспиті з української мови та літератури, поділилася наша випускниця Марія Черних:

Новый рисунок

Марія Черних

Я завжди бачила підготовче відділення як вдалу злітну смугу для свого подальшого університетського життя.

Безперечно, 8 місяців на курсах допомогли мені згодом набагато легше інтегруватися в університетський організм, звикнути до напруженої, але плідної праці. Я невимовно вдячна підготовчому відділенню також за те, що саме там я вперше відчула справжній університетський дух – дух свободи, братерства, і змогла долучитися до багатьох актуальних дискусій із високо кваліфікованими викладачами.

Я учениця гуманітарної школи обрала для себе шлях біолога, а відділення забезпечило мені базу не тільки для успішного написання ЗНО: мої знання стали запорукою моєї впевненості на першому курсі ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Я з величезним задоволенням згадую заняття з біології, хімії, а особливо української мови та літератури. Саме там я зрозуміла, що наша мова – це струнка, логічно організована система, що вражає  своєю м’якою красою та філігранністю. Я навчилася послідовно аргументувати свої твердження, формувати власну думку, знаходити аналоги, ширше дивитися на поставлені переді мною задачі, саме тому екзамен з української мови та літератури я склала без труднощів з максимально можливим результатом – 200 балів!