Слухачі денної форми навчання знайомляться з Університетом

IMG_8340Цього року навчання на денній формі розпочинається 1-го жовтня, утім, перша зустріч керівництва та викладачів підготовчого відділення зі слухачами відбулася вже 25 вересня в стінах Головного навчального корпусу Університету.

На екскурсію до музеїв Університету прибули наші майбутні вихованці майже в повному складі. На денному відділені виявили бажання вчитися молоді люди з різних регіонів України та Києва, які в минулому навчальному році з певних причин не вступили на перший курс вишів, або це випускники шкіл екстернів.

Екскурсією по Музею історії Університету, Зоологічному музею, виставками, аудиторіями, внутрішнім двориком і першим спілкуванням зі своїми викладачами та співробітниками ПВ слухачі були дуже задоволені.

Попереду на них чекає напружена праця в навчальних аудиторіях механіко-математичного корпусу, участь у різноманітних профорієнтаційних заходах, як-от: наукових круглих столах, тематичних лекціях, зустрічах із викладачами факультетів з метою свідомого вибору майбутньої професії. Тож побажаємо нашими слухачам, абітурієнтам-2015, успіхів та натхнення.

А тим, хто хоче долучитися до нашої праці: якісно підготуватися до ЗНО та здобути додаткові до рейтингової оцінки бали на природничі напрями навчання – бажаємо якнайшвидше визначитися з навчальним закладом та професією.

Набір на денну форму триває, покваптесь розпочати заняття вчасно!

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Олеся Коронівська

IMG_8279 IMG_8282 IMG_8286 IMG_8289 IMG_8299 IMG_8308 IMG_8326 IMG_8331